Hoverboardy to urządzenia, które za pomocą odpowiedniego balansu ciałem pozwalają nam poruszać się do przodu, skręcać, czy cofać. Jeszcze do niedawna na rynku królował longboard elektryczny. Jednakże, popularność hoverboarda w ostatnich czasach wzrosła do tego stopnia, że wielu producentów zaczęło zalewać nas coraz to nowszymi wersjami swoich modelów. 

Trudnym zadaniem będzie zatem znalezienie tej najlepszej deskorolki elektrycznej, szczególnie kiedy nie jesteśmy pewni na co zwrócić uwagę. Na szczęście istnieje szereg stron, zestawień oraz poradników, które pomogą nam i dzięki czemu będziemy wiedzieć jaką wybrać deskorolkę elektryczną.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Rebel Cruiser

9.8

Średnia

OiO

9.8

Droga

ELEKTROMET Chic D01

9.7

Średnia

GYROORG G11

9.6

Średnia

Retoo M1

9.5

Tania

BT 6,5

9.4

Tania

Skompletowany ranking przedstawia pięć bardzo ciekawych produktów, które w przeciwieństwie do konkurencji oferują nam wystarczającą moc, atrakcyjny design, wielofunkcyjność, daleki zasięg, a także wiele dodatkowych gadżetów. Opinie deskorolek elektrycznych również miały wpływ na ostateczną pozycję.

Nasz wybór - ELEKTRYCZNA DESKOROLKA Rebek Cruiser

Sprzęt, który w dzisiejszym rankingu zyskał miano najlepszego na rynku w 2024 roku w tym zakresie cenowym pochodzi od marki Rebel. Jest to model Rebel Cruiser, który może się pochwalić bardzo dobrymi osiągami, świetnym zakresem działania, a także dużą mocą.

Recenzowana deskorolka oferuje nam dwa silniki, każdy o mocy 250 W. Gwarantuje to nam zatem moc łączną o wartości 500 W. Co ciekawe, moc ta przekłada się na dużą prędkość, wynoszącą aż 14 kilometrów na godzinę! Należy natomiast pamiętać, że maksymalna oraz średnia prędkość zależna jest od wagi. Jeśli chodzi o maksymalne obciążenie, to urządzenie przewidziane zostało dla użytkowników o wadze do 100 kg.

R

Zalety

• Duży zasięg;
• Duża maksymalna prędkość;
• Szybkie ładowanie;
• Funkcja Bluetooth.
Q

Wady

• Niski maksymalny kąt nachylenia powierzchni.

Istotną zaletą jest także bateria. Zastosowano tutaj 24 V, 4.4 Ah akumulator litowo-jonowy. Pozwala nam on na podróżowanie do 20 kilometrów na jednym ładowaniu. Samo urządzenie potrzebuje do dwóch godzin, aby naładować się do pełna.

Z dodatkowych cech, o których warto wspomnieć, to zastosowanie sygnalizacji o niskim stanie baterii. Zostaniemy poinformowani za pomocą odpowiedniego sygnału dźwiękowego oraz świetlnego.

Urządzenie wyposażone zostało dodatkowo w trójkolorowe LEDy, które dodatkowo rozjaśniają drogę przed nami. Jako gratis twórcy oferują nam pokrowiec, co jest z pewnością dodatkową zaletą. Pamiętajmy oczywiście o tym, że możemy połączyć deskorolkę z telefonem za pomocą funkcji Bluetooth.

Należy natomiast pamiętać, że urządzenie oferuje nam bardzo niski maksymalny kąt nachylenia powierzchni. Może to być problematyczne podczas jazdy przy wjazdach czy po prostu przy wzgórzach.

DESKOROLKA ELEKTRYCZNA ELITE SPORTS

 DESKOROLKA ELEKTRYCZNA ELITE SPORTS

Nieco droższą ofertą jest deskorolka Elite Sports. Marka ta, pomimo swojej krótkiej obecności na rynku, szturmem zdobyła świat deskorolek elektrycznych. Wszystko to dzięki bardzo dobrej produkcji, solidnej konstrukcji, oraz ponadprzeciętnym parametrom.

Urządzenie standardowo wyposażono w specjalny system kalibracji zwany Dual System. Gwarantuje on auto poziomowanie się deski, a więc obie strony deski będą „łapać” poziom i wspomagać użytkownika podczas startu.

Oprócz tego, istnieje wiele innych zalet, którymi model może się pochwalić. Przede wszystkim jest to jedno z najciekawszych ofert, jeśli chodzi o dodatkowe gadżety i funkcje. Podobnie jak poprzednia deska, tak i ta wyposażona została w światła LED na nadkolach. Tutaj natomiast emitują one aż cztery różne kolory.

Pamiętajmy natomiast, że urządzenie to charakteryzuje się także pilotem, który wykorzystać możemy do wybudzenia hooverboardu. Funkcja Bluetooth zastosowana w produkcie pozwoli nam na włączenie muzyki na głośniku wbudowanym w desce.

R

Zalety

• Szybkie ładowanie;
• Dużo funkcjonalności;
• Czterokolorowe światła LED;
• Funkcja Bluetooth.
Q

Wady

• Niska prędkość;
• Krótki zasięg na jednym ładowaniu.

Jest to zatem bardzo ciekawa, wielofunkcyjna zabawka. Niestety, jej parametry nie są aż tak przekonujące, co pozostałe funkcje. Przede wszystkim maksymalny zasięg jest w teorii dwukrotnie krótszy od tego, jaki deklaruje producent zwycięzcy rankingu 2024.

Bardzo ważne jest także to, że maksymalna prędkość ograniczona jest tutaj do 13 km/h. Jest to jednak wciąż bardzo dobrze skonstruowana i szybko ładująca się deskorolka, co z pewnością ucieszy niejednego zamawiającego.

Deskorolka AMGROUP BIKE 1000

 Deskorolka AMGROUP BIKE 1000

Decydując się na urządzenie AM Group Bike model 1000 wybieramy najwyższą jakość, niezwykle dopracowaną produkcję, a także komponenty najwyższej klasy. Niestety, wiąże się to też z ogromnym wydatkiem, który to wynosi praktycznie dwa razy więcej niż w przypadku ceny zwycięzcy.

Bardzo ważną zaletą jest przede wszystkim wyposażenie deskorolki w duże, 10-calowe koła. W połączeniu z aluminiowymi felgami oraz wentylem samochodowym, otrzymujemy tutaj bardzo trwałą oraz wytrzymałą konstrukcję. Duży rozmiar kół wpływa pozytywnie także na komfort oraz szybkość jazdy.

Oprócz tego bardzo ważny jest także udźwig. Materiały, z jakich deska została wykonana, gwarantuje maksymalną nośność wynoszącą aż 120 kilogramów. Jest to zatem bardzo dobry wynik, który także wskazuje na podwyższoną trwałość, a co za tym idzie niezawodność oferty.

R

Zalety

• Bardzo szybkie ładowanie;
• Duży maksymalny dystans;
• Maksymalna nośność do 120 kg;
• Duże, komfortowe i bardzo trwałe koła.
Q

Wady

• Bardzo wysoka cena.

Z innych parametrów bardzo ważne jest wymienienie baterii litowo-jonowych firmy Samsung. Przekładają się one na maksymalny dystans wynoszący 20 km. Jest to zdecydowanie warte pochwały, gdyż taka wartość została osiągnięta przy uwzględnieniu dużej średniej prędkości, a także dużej wadze użytkownika.

Bardzo ważną zaletą jest także opcja bardzo szybkiego ładowania. Funkcja ta zezwala nam na doładowanie deski do 80% w przeciągu pół godziny! Dzięki temu będziemy mogli niezwykle szybko wrócić do podróżowania deską.

Niestety, oferta ta jest bardzo droga, niemalże dwa razy droższa od deskorolki, która zwyciężyła w rankingu 2024.

GOCLEVER DESKOROLKA ELEKTRYCZNA

 GOCLEVER DESKOROLKA ELEKTRYCZNA

Inną bardzo drogą opcją będzie hooverboard firmy P10. Oprócz bardzo dużych i wygodnych kół o średnicy wynoszącej aż 10 cali, otrzymujemy tutaj także bardzo trwałe i markowe baterie, a także zaawansowane żyroskopy oraz szereg innych technologicznych nowinek.

Oferta wyposażona została standardowo w dwa silniki, które łącznie dają nam moc na poziomie 700 W. Oprócz tego, warto wspomnieć także o tym, że jest to model z zaawansowanymi żyroskopami samobalansującymi. Wpływają one pozytywnie na podróżowanie i ułatwiają utrzymanie prawidłowej postawy na desce.

Co ciekawe, produkt wyposażony został w koła terenowe, a twórcy upewnili się, że maksymalny kąt nachylenia na podjazdach wynosi aż 30 stopni. Oznacza to, że nawet podczas bardzo ostrych wjazdów czy zjazdów deskorolka nie odmówi nam posłuszeństwa.

R

Zalety

• Wysoka maksymalna waga użytkownika;
• Bardzo duże, komfortowe koła;
• Dostosowana do jazdy po nieutwardzonej nawierzchni;
• Maksymalny kąt nachylenia na podjazdach aż 30 stopni.
Q

Wady

• Mały maksymalny zasięg;
• Prędkość średnia tylko 13 km/h.

Niestety, przystosowanie deskorolki elektrycznej do pracy w bardziej wymagających terenach oraz zastosowanie nowinek technicznych sprawiło, że zasięg produktu wynosi około 10 km, a prędkość średnia to 13 km/h. Oprócz tego, w przypadku rozładowania baterii do końca, maksymalny czas ładowania może wzrosnąć do nawet 180 minut.

Jest to natomiast jedno z najbardziej wytrzymałych urządzeń, które poradzą sobie z wjazdem niemalże wszędzie. Oprócz tego, aluminiowa konstrukcja oferuje nam maksymalną nośność do 110 kilogramów.

Cavion FUN! Deskorolka Elektryczna

Cavion FUN! Deskorolka Elektryczna

Jeszcze inną bardzo fajną ofertą będzie nieco tańsza deskorolka od firmy Cavion. Model Fun! Przede wszystkim warto zauważyć, że funkcjonalność urządzenia jest tak samo ciekawa, jak w przypadku poprzednich opcji. Co ciekawe, w niskiej cenie otrzymamy także nietuzinkowy, nieco futurystyczny design.

Cavion Fun to deskorolka, która wyposażona została w dwa silniki, które standardowo dla większości produktów z zestawienia dają nam 700 W mocy. Moc ta przekazywana jest na 6,5 calowe koła, które to idealnie nadają się do podróżowania po terenie utwardzonym.

Warto natomiast zauważyć, że w urządzeniu nie znajdziemy barwnych kolorów oraz migających światełek, lecz stylowe i stonowane LEDówki. Urządzenie wyposażone zostało dodatkowo w sygnalizację wskazującą stan rozładowania baterii. Jeśli chodzi o parametry jezdne, to warto przede wszystkim zwrócić uwagę na akceptowalny dystans.

Na jednym ładowaniu będziemy mogli pokonać do 15 km. Co więcej, prędkość maksymalna, z jaką deskorolka pozwala nam się poruszać, wynosi 12 km/h. Jest to przeciętna liczba, aczkolwiek z pewnością wystarczająca dla początkujących użytkowników.

R

Zalety

• Przystępna cena;
• Stylowe oświetlenie LED;
• Nietuzinkowy, ciekawy design;
• Funkcja Bluetooth 4.0 oraz wbudowany głośnik.
Q

Wady

• Długi czas ładowania;
• Niska prędkość maksymalna.

Deskorolka elektryczna jaką wybrać i na co zwrócić uwagę – poradnik zakupowy 2024

Wybór właściwego hooverboarda wymaga od nas przede wszystkim znajomości wszystkich parametrów, które mogą wpłynąć na właściwości jezdne oraz komfort użytkowania. Mowa tutaj o prędkości maksymalnej i średniej, czasie ładowania, zasięgu jazdy oraz o nośności.

Oprócz tego, bardzo ważnym aspektem podczas wyboru będzie oczywiście moc urządzenia oraz dodatkowe technologie, jakie producent mógł zastosować w sprzęcie. Warto także pamiętać o kołach i ich wielkości, a także o opiniach deskorolek elektrycznych.

Ze względu na duży wybór produktów na rynku, warto najpierw zapoznać się z poniższym poradnikiem zakupowym bądź zapoznać z artykułem poniżej. Znajdziecie tam dodatkowe informacje dotyczące wszystkich niezbędnych elementów zakupu: https://twoja-elektronika.com.pl/pojazdy-elektryczne/deskorolki/na-co-zwrocic-uwage-przy-zakupie-deskorolki-elektrycznej/.

Moc jest kluczowa

Wybierając deskorolkę dla naszego dziecka czy też dla nas, bardzo jest ważne, aby zwrócić uwagę na moc urządzenia. Zazwyczaj w hooverboardach znajdziemy 2 silniczki, każdy odpowiadający za własne koło. Aby oczywiście działały one odpowiednio, stosuje się specjalne systemy, które dbają o odpowiednią równowagę i poprawiają komfort pracy, a także dbają o nasz balans.

Jeśli chodzi o konkretne wartości, to zaleca się szukać sprzętu o mocy wyższej niż 300 W na silnik. Daje nam to urządzenie o mocy 600 W, co przekłada się także na dużą prędkość maksymalną. Należy jednak pamiętać, że nieodpowiednio dobrana moc do wielkości baterii może znacząco skrócić czas pracy na jednym ładowanu.

AMGROUP BIKE 1000

deskorolka elektryczna ranking

ELEKTRYCZNA DESKOROLKA EXPLAY

tania deskorolka elektryczna

Zwróćmy szczególną uwagę na baterię

Skoro już wspomnieliśmy o mocy oraz o tym jak duży ma ona wpływ na baterię, należy także pamiętać o pojemności oraz o pochodzeniu. Zalecamy wybierać takie produkty, które oferują nam przynajmniej 4 Ah pojemności.

Dodatkowo, niektóre modele wyposażone są w specjalną funkcję Quick Charge, która gwarantuje bardzo szybkie ładowanie – w 30 minut do 80%! Jeśli jednak takiej opcji nie znajdziemy, to i tak warto sprawdzać wyłącznie te oferty, których czas ładowania do pełna wynosi maksymalnie 2 godziny.

Pamiętajmy o parametrach deskorolki

Oprócz mocy i baterii, warto również pamiętać o właściwościach jezdnych. Na te natomiast wpływa kilka ważnych parametrów. Szukając deskorolki, która poradzi sobie w trudniejszych warunkach, warto pamiętać o maksymalnym kącie nachylenia. Wynoszący powyżej 20% pozwoli nam korzystać z produktu nawet w przypadku stromych podjazdów.

Co więcej, terenowe koła okażą się bardzo przydatne podczas jazdy, szczególnie na nieutwardzonej nawierzchni. Oczywistym aspektem, który jest niezwykle istotny dla naszego komfortu jazdy, jest zasięg. Wyrażany w kilometrach, wskaże nam jak daleko pojedziemy na jednym ładowaniu.

GOCLEVER DESKOROLKA ELEKTRYCZNA

najlepsza deskorolka elektryczna

Bardzo ważne są też kwestie bezpieczeństwa

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to warto pamiętać też o maksymalnej prędkości, z jaką urządzenie może się poruszać. Tutaj zachęcamy wybierać wyłącznie te deskorolki, których gwarantują dużą maksymalną prędkość, lecz także dużą średnią prędkość. W ten sposób mamy pewność, że urządzenie jest mocne i dobrze przenosi moc na koła.

Kolejną istotną uwagą będzie maksymalna nośność urządzenia. Aby nie uszkodzić hooverboarda oraz, co ważniejsze, nie narazić się na kontuzję, warto zwrócić uwagę na maksymalną wagę użytkownika. Ta zazwyczaj wynosi 100 kg, lecz niekiedy producenci decydują się na zastosowanie materiałów lepszej jakości, co podnosi nośność do 110, czasem nawet 120 kg.

DESKOROLKA ELEKTRYCZNA ELITE SPORTS

najlepsza deskorolka elektryczna

Komfort oraz funkcjonalność

Jeśli wszystkie pozostałe czynniki zostały wzięte pod uwagę, czas zapoznać się z dodatkowymi funkcjami oraz udogodnieniami, jakie oferuje deska. Mowa tutaj o łączności Bluetooth, dzięki czemu połączymy deskorolkę z telefonem.

Oprócz tego, oświetlenie LED w takich urządzeniach zyskuje na popularności – szczególnie w przypadku kupna sprzętu jako prezentu dla młodszych użytkowników. Dodatkowe opcje, które poprawią pewność jazdy – jak na przykład zaawansowane systemy kalibracji – będą także przydatne.

Podsumowanie rankingu deskorolek elektrycznych 2024

Powyższy poradnik ma za zadanie dostarczyć wam szczegółowych informacji na temat deskorolek elektrycznych. Ta dodatkowa wiedza okaże się niezwykle przydatna podczas wyboru sprzętu i pozwoli wam z pełną świadomością zdecydować nad przyszłym zakupem.

Jeśli jednak nie jesteście przekonani co do własnego wyboru, to warto wybrać jeden z rekomendowanych produktów. Szczególnie dobrą opcją będzie zwycięzca rankingu 2024. ELEKTRYCZNA DESKOROLKA EXPLAY oferuje nam najlepszy stosunek jakości do ceny oraz wiele funkcji dodatkowych. Z tego właśnie względu jest to bardzo dobra deskorolka elektryczna. Dla fanów sportów nieco bardziej wysiłkowych polecamy profesjonalne rolki męskie. Rodzaj sportu jest podobny, ale stracimy więcej kalorii. 

Powiązane posty

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaką deskorolkę elektryczną wybrać
Average rating:  
 0 reviews