Cellulit to problem, który dotyczy niemal każdej kobiety – i to nie tylko tej w zaawansowanym wieku. Skórka jak u pomarańczy pojawić się może u każdego, a w przypadku niektórych schorzeń uprzykrzy życie bardzo młodym kobietom. Na szczęście istnieje sposób, aby z nim walczyć, a mianowicie chodzi o masażer ręczny na cellulit bądź jego zelektryfikowaną wersję – profesjonalny masażer wibracyjny.

Oczywiście wielu z nas przegląda komentarze i opinie jakich masażerów na cellulit należy unikać oraz które mogą okazać się pożądane. Niestety, nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać. Musimy przecież pamiętać o tym, że produkt musi spełniać szereg wymogów, aby był skuteczny. To właśnie dlatego powstał dzisiejszy ranking masażerów na cellulit.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Masażer CELLULESS MD

9.9

Średnia


Masażer Antycellulitowy Kepil

9.8

Tanie


MASAŻER MEDIVON ME-7722

9.7

Średnia

Masażer 6w1 Cellulit

9.5

Drogi

Masażer SkinClear Beauty

9.4

Drogi

BAŃKI Chińskie FLIMSY

9.2

Tanie


Dzisiejsze zestawienie ma do zaoferowania aż 6 bardzo ciekawych i skrupulatnie wybranych produktów. Ich funkcjonalność się co prawda różni, ale potwierdzona skuteczność, wysokie zaawansowanie oraz opcje regulacyjne w połączeniu z przystępną ceną czy świetnymi opiniami masażerów antycellulitowych sprawiają, że każdy z przedstawionych produktów znajdzie chętnego.

Masażer Próżniowy CELLULESS MD LED

jaki masażer na cellulit opinie

Pierwsza propozycja to Celluless MD z funkcją masażu próżniowego. To stanowiące kompleksowe rozwiązanie do walki z cellulitem w dobrej cenie. Urządzenie z masującymi kulkami zapewnia satysfakcjonujące efekty przy długotrwałym stosowaniu, a wygodna konstrukcja ułatwia trzymanie masażera. Stosując produkt można realnie wpłynąć na lepszy stan swojej skóry, ponieważ odzyskuje ona jędrność i zdrowy wygląd.

Urządzenie można bez trudu trzymać w dłoni, a zasługą tego jest jego ergonomiczny kształt. Wykonany z wysokiej klasy materiałów nie uczula i powoduje, że stosowanie masażera jest czystą przyjemnością.

Zastosowana metoda masażu próżniowego sprawia, że krążenie krwi i limfy ulega poprawie, a dodatkowo można też pozbyć się z ciała toksyn. Dodatkowo przydatnymi elementami w tym procesie są rolki masujące, gwarantujące większą satysfakcję stosowania.

Chociaż nie zaleca się stosować tego modelu na twarzy, w przypadku innych części ciała cechuje się dużą skutecznością. Ładowany przez zasilacz lub stację ładującą stanowi doskonałe rozwiązanie, zarówno do użytku domowego, jak i podczas podróży.

Nie jest to co prawda najtańsza opcja na rynku, lecz na ceny zelektryfikowanych masażerów, jest nadzwyczaj niska. Co więcej, jej skuteczność oraz świetnie opinie masażera na cellulit sprawiają, że bez wątpienia produkt zwycięża w dzisiejszym zestawieniu 2024.

R

Zalety

• Ergonomiczny kształt;
• Wykorzystuje metodę próżniową;
• Ładowanie za pomocą stacji;
• Atrakcyjna cena zakupu.
Q

Wady

• Produkt nie jest przeznaczony do masażu twarzy.

MASAŻER DO CIAŁA NA CELLULIT

masażer antycellulitowy ranking

Niewielki, ważący jedynie 100 gram kg masażer w kolorze różowym będzie idealnym wyborem dla osób początkujących, które chcą pozbyć się cellulitu. Za tym faktem przemawia nie tylko niska cena, ale także możliwość stosowania bez konieczności ładowania. Niewielkie rozmiary sprawiają dodatkowo, iż produkt można mieć przy sobie nawet w torebce podczas podróży.

Podstawowy masażer cellulitowy o rozmiarach 13.5cm x 10cm x 3cm (+/- 0.5 cm) to doskonałe rozwiązanie dla pań zmagających się z problemem niewielkich niedoskonałości na udach czy brzuchu. Lekka konstrukcja pozwala mieć masażer zawsze w zasięgu wzroku, nawet będąc poza domem.

Rączka wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze różowym jest bardzo estetyczna i pozwala na wygodne trzymanie produktu. Gumowe rolki w białym kolorze masują ciało na tyle dokładnie, by móc odczuć przyjemność a nawet zauważyć po czasie zanik cellulitu.

Produkt nie jest podłączany do prądu, co zmusza do ręcznego stosowania siły nacisku podczas użytkowania. Będzie jednak doskonałym wyborem dla osób początkujących, z uwagi na bardzo niską cenę zakupu.

Należy natomiast pamiętać, że jest to opcja nieco mniej skuteczna niż zaawansowane masażery próżniowe. Jednakże, można produkt stosować na twarzy i na szyi.

R

Zalety

• Niewielkie rozmiary;
• Wygodny w trzymaniu;
• Można stosować w każdym miejscu;
• Atrakcyjna cena zakupu.
Q

Wady

• Nie działa automatycznie.

MASAŻER MEDIVON ME-7722 490

masażer antycellulitowy opinie

W rankingu znalazł się również masażer MEDIVON, stanowiący urządzenie przeznaczone dla osób wtajemniczonych. Świadczy o tym nie tylko nieco wyższa cena zakupu, ale przede wszystkim wysokie parametry techniczne, które gwarantują szybsze pozbycie się niechcianego cellulitu. Urządzenie z 6 wymiennymi głowicami gwarantuje możliwość przyjemnego masażu całego ciała.

Uniwersalny produkt wykorzystuję technikę masażu wibracyjnego połączonego z podgrzewaniem. Dzięki temu pomarańczowa skórka szybciej znika z ciała, a jednocześnie regularne stosowanie jest bardzo przyjemne. Precyzyjne sterowanie pracą urządzenia jest możliwe, dzięki trybowi płynnej regulacji.

6 wymiennych głowic gwarantuje możliwość dostosowania rodzaju masażu do wymagań danej partii ciała. Wygodna, odczepiana rączka sprawia, iż urządzenie dużo łatwiej jest zabrać ze sobą w podróż, a także przechowywać w domu.

Masażer ME-7722 jest całkowicie bezpieczny i łatwy w użyciu, nawet dla osób starszych i z wrażliwą skórą. Choć jego cena jest dość wysoka, gwarantuje wyraźne efekty końcowe a z tego powodu z pewnością warto zwrócić na niego uwagę.

R

Zalety

• Technika podgrzewania i wibracji;
• Płynna regulacja sterowaniem;
• Kilka wymiennych głowic;
• Składana rączka.
Q

Wady

• Urządzenie z wyższej półki cenowej.

Masażer Wyszczuplający 6w1 EMS Cellulit Kawitacja

masażer na cellulit opinie

W naszym rankingu 2024 zagościł również masażer wyszczuplający do kawitacji od Slimming Massager, gwarantujący profesjonalny masaż antycellulitowy i odchudzający. Profesjonalne urządzenie oferuje aż 6 opcji w zaledwie jednym urządzeniu, co ma znaczenie dla osób, które oczekują nieco więcej od masażera. Produkt sprawdzi się idealnie do masażu ciała, a także twarzy.

Body Slimming Massager 6in1 pracuje w kilku trybach, w tym elektrostymulacji i światłoterapii, co jest gwarantem wyższej jakości efektów końcowych. Urządzenie stosuje także ultradźwięki oraz światło LED, które zdecydowanie wpływają na przyspieszenie likwidacji cellulitu.

Masaż ultradźwiękowy nie tylko poprawia krążenie, ale stymuluje tkankę tłuszczową do redukcji. Regularne stosowanie masażera może więc pomóc osobom z nadwagą oraz niedoskonałościami w trudnych do odchudzenia miejscach.

Cena urządzenia wynika z bogatego zestawu funkcji, które oferuje ten masażer. W komplecie producent dołącza dodatkowo rękawice przeznaczone do masażu, umożliwiające wspólne przeżywanie przyjemności z partnerem. Na profesjonalne urządzenie do masażu twarzy i ciała producent deklaruje 12 miesięcy gwarancji, co jest bardzo krótkim okresem ochronnym.

R

Zalety

• 6 technologii w jednym urządzeniu;
• Masażer ultradźwiękowy;
• Ogromna ilość funkcjonalności;
• Wysoka skuteczność pracy.
Q

Wady

• Wysoki koszt zakupu urządzenia;
• Krótki okres ochronny.

Masażer ultradźwiękowy SkinClear Beauty 818

masażer na cellulit ranking

Ultradźwiękowy masażer to następny produkt na naszej liście urządzeń wartych uwagi. Wynika to z wykorzystywanych przez urządzenie nowoczesnych technologii, dzięki którym możliwym jest uzyskanie zadowalających efektów na skórze twarzy i ciała jednocześnie. Ergonomiczna konstrukcja oraz prosty interfejs zapewniają łatwe użytkowanie w dowolnych warunkach.

Masażer SkinClear Beauty 818 to produkt, który znajdzie zastosowanie nie tylko w domowym zaciszu, ale także w warunkach profesjonalnych. Ultradźwiękowy model cechuje się dużą skutecznością w walce z cellulitem oraz zbędną tkanką tłuszczową w miejscach trudnodostępnych.

Urządzenie oferuje 8 poziomów mocy emisji ustawianych przyciskiem podczas pracy. Jest to wygodne a także bezpieczne rozwiązanie sprawiające, iż z masażera może skorzystać nawet osoba z wrażliwą skórą.

Czytelne wyświetlacze LED pokazujące aktualne ustawienia gwarantuje prostotę obsługi, nawet przez osobę niedoświadczoną. Tryb ultradźwiękowy stosowany regularnie gwarantuje poprawę jędrności i elastyczności skóry, a także jej kolorytu. Wysoka cena produktu jest związana z dobrą jakością zastosowanej w nim technologii.

R

Zalety

• Technologia ultradźwiękowa;
• Czytelny wyświetlacz LED;
• Bardzo zaawansowane funkcje dodatkowe;
• Możliwość regulacji pracy urządzenia.
Q

Wady

• Urządzenie jest dość drogie.

BAŃKI Chińskie FLIMSY

Na koniec zostawiliśmy perełkę, stanowiącą nawiązanie do tradycyjnych metod walki z cellulitem. Chińskie bańki marki Aura Filmsy znajdują zastosowanie nie tylko w pozbywaniu się pomarańczowej skórki, ale także w leczniczym masażu czy w akupunkturze. Atrakcyjna cena zakupu produktu sprawia, iż z pewnością warto go kupić celem uzupełnienia terapii.

Chińskie bańki znane są od bardzo dawna z uwagi na ich szerokie zastosowanie. W kontekście redukcji cellulitu wykazują się skutecznością, jeśli zastosuje się je w odpowiedni sposób. Chińskie bańki wymagają zastosowania dodatkowego oleju lub oliwki, celem nie spowodowania uszkodzeń skóry.

Na natłuszczoną skórę wystarczy przyłożyć bańkę, aż ta się zassie. Po zastosowaniu wystarczy delikatnie usunąć bańki i umyć je pod ciepłą wodą wraz z mydłem. Niewielkie rozmiary sprawiają, że chińskie bańki można mieć zawsze przy sobie. Produkt jest nie tylko łatwy w czyszczeniu, ale także bardzo atrakcyjny pod kątem zakupu.

Masaż bańkami przyspiesza przemianę materii oraz spalanie tłuszczu, ujędrnia i wygładza skórę. Jest to połączenie taniej oraz sprawdzonej metody. Co prawdan wymaga nieco więcej pracy i metoda ta nie jest zautomatyzowana, lecz z pewnością znajdzie swoich zwolenników.

R

Zalety

• Produkt łatwy w czyszczeniu;
• Potwierdzona skuteczność;
• Prosty w codziennym stosowaniu;
• Bardzo atrakcyjna cena zakupu.
Q

Wady

• Produkt wymaga zastosowania substancji natłuszczającej.

Masażer na cellulit 2024 – dowiedz się która charakterystyka jest najważniejsza

Tak jak w przypadku każdego innego urządzenia, zakup masażera pomagającego w walce z cellulitem wymaga od nas sporej wiedzy. W ten sposób unikniemy nieprzemyślanego zakupu, którego skuteczność nie jest potwierdzona, a opinie jednoznacznie wskazują na kiepskie wykonanie i jeszcze gorszą jakość.

Dlatego zanim podejmiemy ostateczną decyzję, zastanówcie się dokładnie nad rodzajem masażera, jaki nas interesuje. Dodatkowo zwróćcie uwagę na to czy jest to elektroniczna forma masażera, czy może standardowa. Kolejnym kluczowym aspektem będzie sprawdzenie komfortu użytkowania.

Jeśli jest to urządzenie zasilane elektrycznie, to sprawdźmy czas pracy na baterii oraz pobór prądu, a także inne powiązane parametry. Nie możemy też zapomnieć o tym, aby wybrana przez nas oferta była prosta w obsłudze i oferowała wysoką funkcjonalność, czyli możliwość dostosowania sobie produktu do naszych wymagań. Więcej informacji znaleźć możecie tutaj: http://ekspresdopiekna.pl/czy-warto-miec-masazer-na-cellulit-i-jaki-wybrac-moja-opinia/

MASAŻER DO CIAŁA NA CELLULIT

masażer antycellulitowy ranking

Masażer ręczny czy elektryczny?

Aby mieć pewność, że wybrany przez nas cellulit charakteryzuje się odpowiednią jakością i trwałością, musimy najpierw zastanowić się nad tym czy pragniemy standardowego, klasycznego rozwiązania w postaci ręcznego masażera do ciała, czy może nieco bardziej zaawansowanego, do walki z większymi problemami, masażera elektrycznego.

Obie opcje mają swoje wady i zalety. Zelektryfikowana forma oferuje nam wysoki komfort korzystania, a także wygodę z uwagi na to, że nie musimy martwić się tak naprawdę niczym. Większość pracy robi za nas maszyna. Niestety, takie opcje są droższe i bardziej podatne na uszkodzenia.

O wiele trwalsze i pewniejsze masażery to te ręczne – czy w postaci specjalnych wałków o odpowiednio zaprojektowanym designie czy też klasyczne bańki chińskie. Są one kompaktowe, bardzo lekkie i dodatkowo świetnie sobie radzą w przypadku mniej zaawansowanego problemu skórnego.

Rodzaj masażera

Kolejną istotną rzeczą jest podjęcie decyzji odnośnie sposobu pracy danego masażera. Oprócz klasycznie pracujących masażerów, o których mowa była wcześniej, występują także urządzenia o wiele bardziej zaawansowane. Chodzi tutaj o masażery próżniowe, ultradźwiękowe czy wibracyjno-grzewcze.

Każda forma masażera gwarantuje nieco inną charakterystykę pracy, lecz najczęściej mówi się o wysokiej skuteczności masażerów próżniowych, które to dodatkowo pobudzają pracę układu immunologicznego. Oznacza to, że ma on wpływ na najgłębsze tkanki skóry, a więc przekłada się to na szybsze i lepsze efekty. Niestety, z uwagi na swoją charakterystykę, nie jest to opcja polecana do stosowania przez długi czas.

Masażer Próżniowy CELLULESS MD LED

jaki masażer na cellulit opinie

Masażer Wyszczuplający 6w1 EMS Cellulit Kawitacja

masażer na cellulit opinie

Funkcjonalność

Każde urządzenie dostępne w nieco większej cenie oferuje szereg funkcji usprawniających proces masowania. Dla przykładu oprócz standardowych rolek, elektryczne masażery próżniowe są także wyposażone w specjalne pokrywy podnoszące siłę ssania i gwarantujące wysoki poziom ujędrnienia i wygładzenia.

Oczywiście warto też wspomnieć o tym, że bardzo często uzupełnia się masażery w światła LED, które to mają za zadanie stymulować kolagen i elastynę, a więc spowalniają proces starzenia się.

Inne urządzenia gwarantują także regulację intensywności masażu, która to może być ustawiona płynnie. Jeszcze inne urządzenia gwarantują światłoterapię, która łączona jest z jonoforezą dodatnią i ujemną, a także możliwość korzystania z EMS.

Komfort i wygoda

Wygodny chwyt to połowa sukcesu. Każde urządzenie tego typu powinno być wystarczająco małe i lekkie, aby można było korzystać z masażera przy użyciu jednej ręki. Jeśli dodatkowo produkt waży mało, to nawet regularne korzystanie każdego dnia nie sprawi, że będziemy odczuwać dyskomfort związany z użytkowaniem produktu.

Dodatkowo należy też pamiętać o dodatkowym wyposażeniu. Akcesoria znajdujące się w zestawie w postaci zmiennych końcówek czy wymiennych głowic ma istotne znaczenie, szczególnie kiedy z produktu korzystamy bardzo często i pragniemy nieco modyfikować masaże co jakiś czas.

Czytelny wyświetlacz LED, na którym znajdują się wszystkie niezbędne dane informujące nas o ustawionym przez nas poziomie pracy czy trybie to kolejny kluczowy element. Wszystko po to, aby mieć gwarancję sprawdzonego produktu idealnie dopasowanego do naszych potrzeb.

Masażer ultradźwiękowy SkinClear Beauty 818

masażer na cellulit ranking

Masażer na cellulit opinie 2024

Nawet jeśli nie jesteśmy przekonani co jednego, konkretnego urządzenia masującego, to w każdej chwili można wykorzystać opinie innych osób oraz rekomendacje pojawiające się na forach specjalistycznych. W ten sposób możemy zawęzić listę potencjalnych produktów wartych zakupu w 2024 roku. 

Oceny innych osób to natomiast nieco subiektywne źródło informacji. Jeśli jednak wiele osób jest usatysfakcjonowanych z wyników i z przyjemnością korzystają z danego produktu, to będzie to bez wątpienia zaleta danego przedmiotu. Polecamy również zapoznać się z innymi produktami, aby mieć porównanie czy na pewno szukamy dobrego sprzętu. A może trafniejszy będzie profesjonalny elektrostymulator mięśni ?

BAŃKI Chińskie FLIMSY

masażer antycellulitowy bańki

Masażer i jego skuteczność na kwestię cellulitu – sprawdź najczęściej zadawane pytania i znajdź satysfakcjonujące cię odpowiedzi!

Walka z tak zwaną pomarańczową skórką to jeden z największych problemów, jaki dotyczy kobiety w każdym wieku. Musimy się zmagać z nim zmagać z uwagi na naszą wagę, brak aktywności fizycznej czy po prostu nieodpowiednią dietę. Jeśli i ty chciałabyś rozwiązać problem cellulitu raz na zawsze, to z pewnością warto przemyśleć zakup specjalnego masażera.

Urządzenia te powstały specjalnie z myślą o kobietach borykających się z problemem pomarańczowej skórki. Urządzenia te wykorzystują zazwyczaj ultradźwięki, które wprowadzają w ruch cząstki pod skórą i efektywnie rozbijają skumulowaną tkankę tłuszczową. Choć opcji dostępnych na rynku jest wiele, to najczęściej na rynku poleca się marki Cellules, Medivon, czy też Slimming Massager.

Jak masować masażerem?

Aby mieć gwarancję, że wybrany przez nas produkt będzie rzeczywiście skutecznie radził sobie z cellulitem, należy przede wszystkim wiedzieć jak korzystać z tego typu urządzenia. Najprostszym sposobem na znalezienie interesującej nas odpowiedzi jest, oczywiście, zapoznanie się z instrukcją obsługi, którą każdy producent jest zobowiązany dostarczyć wraz z urządzeniem. Jest to jedna z najlepszych opcji – przede wszystkim z uwagi na różnorodność produktów, jakie są dostępne na rynku w 2024 roku.

Jeśli jednak interesują nas popularne marki, a szczególnie szeroko polecany model Masażer Próżniowy CELLULESS MD LED, to najlepszym sposobem jest zapoznanie się ze specyfikacją produktu, jego sposobem działania, a następnie dostosowanie mocy sprzętu i funkcji do naszego problemu. Należy natomiast pamiętać, że w każdym przypadku masowanie musi odbywać się w kierunku serca.

jaki masażer na cellulit opinie

Jak długo masować masażerem aby zniknął problem cellulitu?

Podobnie jak w przypadku samej techniki masowania, tak i czas masowania w celu eliminacji niechcianej pomarańczowej skórki jest zależny od urządzenia, ale nie tylko. Inną rzeczą wpływającą na długość każdej sesji masującej zależy od stopnia zaawansowania problemu, naszej wagi, a także od powierzchni cellulitu, jakiego chcemy się pozbyć.

Przyjęło się jednak, że masaże wykonywane urządzeniami ręcznymi czy też opcjami automatycznymi jak wyżej wspomniana opcja marki Celluless powinny być wykonywane raz dziennie. Może to być rano bądź wieczorem. Pora nie ma zasadniczego znaczenia dla efektów, jednak musimy pamiętać o tym, aby wykonywać je na sucho. Czas jednej sesji to, w zależności od stopnia zaawansowania i powierzchni cellulitu, 5-10 minut.

Jaki masażer do cery naczynkowej?

Kwestią sporną w przypadku użytkowania masażerów elektrycznych jest cera naczynkowa. Ta, z uwagi na swoją delikatność i wrażliwość, łatwo ulega uszkodzeniu. Jak sama nazwa wskazuje, naczynia krwionośne są położone bardzo płytko, a z uwagi na cienkość cery każde uszkodzenie jest bardzo widoczne – na przykład w postaci siniaków.

Atrakcyjnymi opcjami będą więc produkty ręczne, czyli rollery. Dzięki nim możemy łatwo i bezpiecznie wykonywać masaże i dostosować siłę nacisku do naszej skóry. Jeśli jednak staramy się zostać przy masażerach automatycznych, to warto wybrać tylko model o zmiennej intensywności pracy. Dobrym przykładem jest właśnie wyżej wspomniany Masażer Próżniowy Celluless MD LED z uwagi na możliwość dostosowania sobie siły nacisku, a także z uwagi na wymienne końcówki, jakie oferuje.

Czy masażer rzeczywiście pomaga?

Skuteczność masowania naszej skóry za pomocą specjalistycznych urządzeń może wydawać się dla sceptyków bardzo nikła. Szczególnie jeśli korzystałaś ze sprzętu nie rekomendowanego bądź robiłaś to w nieefektywny sposób bez konsultacji z profesjonalnym masażerem czy też bez zapoznania się z ulotką producenta. Prawda jest jednak taka, że w celu uzyskania idealnych efektów – takich jak we wszystkich reklamach, sam masażer nie wystarczy.

Wiele z nas myśli, że zakup produktu, nawet takiego drogiego, iście profesjonalnego, będzie wystarczające. Niestety, masowanie się za pomocą tego typu urządzeń to dopiero wierzchołek góry lodowej. Aby zwiększyć skuteczność naszych działań, bardzo ważne jest stosowanie odpowiedniej diety, która “od wewnątrz” wspomoże naszą powierzchowną walkę z cellulitem. Co więcej, bardzo istotne jest też uprawianie aktywności fizycznej, szczególnie aerobów w postaci biegania, pływania czy też jazdy na rowerze.

Najlepszy masażer na cellulit – Podsumowanie rankingu 2024

W poradniku uwzględnione zostały wszystkie niezbędne informacje, które to mają wpływ na właściwe dobranie masażera antycellulitowego. To właśnie podane powyżej wskazówki zagwarantuję sprawdzony wybór i pewność, że nasz zakup będzie idealnym.

Oczywiście jeśli nie macie czasu na własne poszukiwania, to warto przemyśleć Masażer Próżniowy CELLULESS MD LED. Zakup zwycięzcy rankingu 2024 zagwarantuje szybkie i skuteczne pozbycie się nadmiernego cellulitu w bardzo szybkim tempie, a pozytywnie opinie i szereg funkcjonalności to tylko potwierdzenie wspaniałego wyboru. A dla rozluźnienia naszych mięśni i relaksu polecamy spróbować pistoletu do masażu. Wiecęj informacji znajdziesz pod linkiem: https://poranaruch.pl/pistolet-do-masazu-opinie-ranking/

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaki masażer na cellulit wybrać
Average rating:  
 7 reviews
 by Anastazja

Szczerze, to najlepszy jest ten Kepil, manualny. Elektryczne jak dla mnie mają zbyt niską moc, a przy manualnym wszystko samemu można dostosować. Wiadomo, więcej siły trzeba w to włożyć, ale jak najbardziej warto. Do masażu dołożyłam tylko Onshee i efekty po 4 tygodniach jakieś pierwsze widoczne poczułam

 by KOWALCZYKZ

LUBIE DOBRE MASAZERY I TO NIE TYLKO MUSZA BYC ELEKTRYCZNE ALE SA PRZECIEZ DERMAROLLERY CZY TEZ MOZNA SIE SZCZOTKOWAC NA SUCHO I TEN MASAZ JEST SKUTECZNY. W TYM MOMENCIE JEDNAK UZYWAM CZESCIEJ ALBO ROLLERA ALBO MASAZERA Z TAKIMI WYPUSKAMI KTORY JEST ELEKTRYCZNY. CO PRAWDA JESZCZE MNIE KUSI BY ZAKUPIC SOBIE COS CO DZIALA NA ULTRADZWIEKACH ALE TO W JEST NA RAZIE W PLANACH NA PRZYSZLOSC BY CELLULIT NIE WROCIL BO OBECNIE NOLICELL, ROLLER I TEN MASAZER ELEKTRYCZNY Z WYPUSTKAMI MI STARCZAJA. KIEDYS PROBOWALAM JESZCZE BANIEK CHINSKICH ALE U MNIE NIESTETY DZIALANIE PROZNIA NIE DZIALA ZBYT DOBRZE.

 by wanilia

Ja mam 4 równe masażery z róznymi wypustkami, ręczne, Używam na zmianę. Wg mnie najważniejsze jest to czym się po masażu smaruje niż sam masazer i jak intensywnie robi sie masaż i czy w dobrą stronę ( czytałam, że zawsze w kierunku serca) ale może się mylę. Ja masuje, potem smaruje takim naturalnym olejkiem który mocno ujędrnia i u mnie wygładza cellulity z dnia na dzień coraz lepiej. Myślę że sie go pozbędę całkowicie

 by Monika

Czemu nikt nie pisze nic o CELLULESS MD LED? Przecież te ssaweczki to jest cudeńko. Lepsza i fajniejsza wersja baniek chińskich. Dobrze trzyma się w dłoni, ładnie działa jeżeli chodzi o tę próżnię, dobrze się czyści po vialise lifting effects go smaruję się by był lepszy poślizg przy masażu itp. Funkcjonalność jak dla mnie bardzo na plus, bo za taką cenę, działa idealnie na cellulit. Zdecydowanie grudki są mniejsze i skóra jest delikatniejsza.

 by Dann

Bańki u mnie odpadają, bo mam problem z naczynkami, ale ten z wypustkami masażer to jest cudo tylko czasem ciężko go wymyć po korzystaniu, bo na się masuję po tym jak nakładam serum na cellulit. Lepiej to działa. Zdecydowanie.

 by SamiSam

Jestem ciekawa jak działa tak realnie. Już od jakiegoś czasu patrzę na masażer medivon i szczerze mówiąc wygląda on solidnie tylko pytanie czy można jednocześnie ten masażer łączyć z kosmetykami antycellulitowymi.

 by izucha

próbowałam kiedyś baniek chińskich na cellulit, ale zostawiłam je, bo mam za słabe naczynka. niedawno zaczęłam się interesować i szczotkowaniem na sucho i dermarollerem mikroigłowym. Teraz w sumie pytanie co robi lepsze rezultaty i czy przy szczotkowaniu na sucho nie podrażnia się skóry o.O