Hulajnogi swoją popularność zyskały wiele lat temu, ale później słuch o nich zaginął. Jednakże, niedawno przeżywały swoją drugą młodość, a z uwagi na obecny rozwój technologiczny producenci postanowili pójść za ciosem i przygotować nam coś o wiele ciekawszego niż klasyczną hulajnogę, mianowicie opcję elektryczną.

Jednakże, wybór hulajnogi elektrycznej do 1000 zł nie jest zadaniem prostym. Rzecz jasna w tej cenie mamy do wyboru już całkiem sporą liczbę modeli. Co więcej, nie są one tak budżetowe jak opcje za 500-600 złotych, a więc nie musimy martwić się tym, że zakupiona przez nas tania hulajnoga elektryczna odmówi posłuszeństwa po kilku tygodniach czy miesiącach stosowania. Jeśli jednak zależy nam na tym, aby wybrać produkt sprawny i atrakcyjny, to musimy uwzględnić parę istotnych kwestii. A jak nie ogarnicza nas budżet możemy pokusić się o hulajnogę do 1500 zł (ranking hulajnóg elektrycznych do 1500 zł).

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Hulajnoga Kruzzel

9.9

Drogie


 

Hulajnoga SKYMASTER Neptoone

9.8

Tania

Hulajnoga City Blitz

9.7

Drogie

Hulajnoga RiDER FREAK

9.6

Tania


 

Hulajnoga Mobius Comfort

9.5

Drogie


 

Hulajnoga RiDER FREAK

9.5

Średnia


 

To właśnie dlatego powstał dzisiejszy ranking hulajnóg elektrycznych. Aby sprawnie poruszać się po mieście i cieszyć się z wolności i niezawodności, musimy wybrać opcję oferującą wysoką prędkość maksymalną, ale też i duży zasięg na jednym ładowaniu. Co więcej, warto sprawdzić też wagę sprzętu i możliwości transportowe, a także czas ładowania do pełna. Opinie hulajnogi elektrycznej też okażą się istotne przy ostatecznym wyborze.

Hulajnoga Elektryczna Składana Hamulce 25km/h 250W

najlepsza hulajnoga elektryczna

Hulajnoga marki Kruzzel to model elektryczny wyposażony w akumulator o pojemności 8 Ah i silnik o mocy 250 Watów. Jej maksymalny udźwig to 120 kilogramów, a samo urządzenie waży 13 kilogramów. Użytkownicy ważący do 70 kilogramów będą w stanie przejechać 20 kilometrów z prędkością 25 kilometrów na godzinę na jednym ładowaniu. Czas potrzebny do pełnego naładowania baterii to 4 godziny.

Hulajnoga ma 95 centymetrów długości, 47 centymetrów szerokości i 107 centymetrów wysokości. Antypoślizgowy podest mierzy 57 centymetrów długości i 14 centymetrów szerokości. Z przodu znajduje się składana nóżka, dzięki której urządzenie można odstawić pionowo bez potrzeby dodatkowego podpierania. Model ma czarny, matowy kolor i kilka czerwonych elementów dekoracyjnych. Po złożeniu kierownicy hulajnoga ma 30 centymetrów wysokości.

R

Zalety

• Solidna konstrukcja;
• Ładny, nowoczesny design;
• Rozkładana nóżka.
Q

Wady

• Stosunkowo ciężka.

Produkt dobrze sobie radzi na nierównym terenie, potrafi bez problemu podjechać na wzniesienie do 15% nachylenia. Zestaw zawiera ładowarkę i zestaw montażowy zapakowany w nieduże, wygodne etui. Mocne antypoślizgowe koła mają po 17 centymetrów średnicy. Kierownica posiada miękkie nakładki, które odprowadzają wilgoć. Na kierownicy jest dzwonek i mały komputer z podświetlanym ekranem.

Hulajnoga elektryczna SKYMASTER Neptoone Żółta

hulajnoga elektryczna opinie

Model marki Skymaster wyróżnia się ładnym, żółtym kolorem i dobrej jakości solidną konstrukcją. Neptoone Lemon Squeeze ma silnik o mocy 350 watów i akumulator o pojemności 5 Ah. Maksymalne obciążenie, które jest w stanie utrzymać hulajnoga to 100 kilogramów. Urządzenie waży 11,5 kilograma i można je złożyć do transportu.

Hulajnoga posiada wysokiej jakości, bardzo trwałe koła w rozmiarze 8 cali każde. Wysokość kierownicy można dostosować w zakresie między 74 a 94 centymetry. Na kierownicy znajduje się profilowany hamulec ręczny oraz mały komputer z podświetlanym ekranem LCD. Wyświetlacz pokazuje stan naładowania akumulatora, prędkość jazdy, przebyty dystans i czas jazdy.

R

Zalety

• Ładny, wyróżniający się kolor;
• Regulowana wysokość kierownicy;
• Poręczny hamulec.
Q

Wady

• Dosyć nisko osadzony podest.

Model cechuje praktyczna, lekka i bezpieczna konstrukcja wykonana ze stopu aluminium. Na dole znajduje się rozkładana nóżka. Na kołach są błotniki, a kierownica ma antypoślizgowe, gumowe nakładki. Czarny podest zapewnia odpowiednią przyczepność i się nie ściera. Jedyną wadę stanowi bardzo niskie osadzenie podestu, przez co hulajnoga zahacza o nierówności terenu i spowalnia jazdę.

LEKKA HULAJNOGA ELEKTRYCZNA SKŁADANA 250W CZARNA

hulajnoga elektryczna ranking

Urządzenie marki City Blitz rozwija prędkość do 20 kilometrów na godzinę i waży niecałe 12 kilogramów. Model ma 3 tryby prędkości – pierwszy umożliwia jazdę z prędkością do 7 kilometrów na godzinę, drugi do 14, a trzeci do 20 kilometrów na godzinę. Na jednym naładowaniu baterii hulajnoga jest w stanie przejechać do 20 kilometrów. Ładowanie zajmuje około 2 godzin.

Produkt ma czarny kolor i ładny kształt dopasowany do ludzkiej anatomii. Kierownica jest delikatnie wygięta w stronę użytkownika; w zgięciu zainstalowano mocną lampkę ledową, która skutecznie oświetla drogę. Na kierownicy wbudowano dyskretny okrągły wyświetlacz z opcją podświetlenia. Na lewym uchwycie zlokalizowany jest dzwonek. Oba uchwyty kierownicy obłożono czarnymi antypoślizgowymi gumami.

R

Zalety

• Trzy tryby prędkości;
• Duże przednie koło;
• Ładny zintegrowany wyświetlacz.
Q

Wady

• Stosunkowo niska prędkość maksymalna.

W modelu zastosowano silnik o mocy 250 watów oraz akumulator o pojemności 5000 mAh. Ramę hulajnogi wykonano z dobrej jakości stopu aluminium. Przednie koło jest większe i jest w rozmiarze 8 cali, natomiast tyle to 6,5 cala. Na każdym kole jest błotnik, a na tylnym dodatkowo znajduje się hamulec i tylna lampka w czerwonym kolorze.

Hulajnoga elektryczna RiDER FREAK 8 cali

hulajnoga elektryczna do 1000 zł

Model elektryczny Freak marki Rider wyróżnia się niezwykle poręcznymi uchwytami wysokiej jakości. Kierownica jest szeroka i zapewnia wygodny chwyt, a konstrukcja antypoślizgowych nakładek jest węższa przy łączeniu i rozszerza się do zewnątrz. Dzięki temu każdy, bez względu na rozmiar dłoni może wygodnie trzymać kierownicę również w rękawicach zimowych. Urządzenie waży około 10 kilogramów.

Niską wagę zapewnia wysokiej jakości połączenie aluminium i stali, które wykorzystano do budowy hulajnogi. Produkt jest czarny. W modelu zastosowano silnik brushless motor o mocy maksymalnej 250 watów i litowo-jonowy akumulator o pojemności 6 Ah. Pozwala to na rozwinięcie prędkości do 20 kilometrów na godzinę i przebycie dystansu do 20 kilometrów na jednym naładowaniu.

R

Zalety

• Ergonomiczne uchwyty;
• Lekka;
• Szybko się ładuje.
Q

Wady

• Brak dobrej amortyzacji.

Hulajnogę można złożyć. Urządzenie wyposażono w ledowe lampy, ośmiocalowe koła, dzwonek i wyświetlacz pokazujący parametry dotyczące jazdy i stanu hulajnogi. Produkt nie ma niestety rozkładanej nóżki ani dobrego systemu amortyzacji, dlatego sprawdza się jedynie na płaskim i gładkim terenie. Maksymalny udźwig modelu wynosi 120 kilogramów.

Hulajnoga elektryczna MOBIUS gaz deck 22km/h 250W

Model Mobius Comfort marki Spokey ma bardzo ładną i praktyczną konstrukcję z amortyzacją. Hulajnoga ma 96 centymetrów długości, 36 centymetrów szerokości i 103 centymetry wysokości. Można ją złożyć na czas transportu i wtedy jej wysokość zmniejsza się do 36 centymetrów. Całość waży 8 kilogramów i może udźwignąć do 100 kilogramów. Jest to spora waga, ale jeżeli szukasz hulajnogi z większymi możlwościami polecamy ranking hulajnóg elektrycznych do 200 kg.

W urządzeniu wykorzystano baterię litową o pojemności 2,6 Ah oraz silnik o mocy całkowitej 250 watów. Oba koła mają po 8 cali średnicy i posiadają błotniki. Tylny błotnik pełni również rolę hamulca i zakończono go czerwoną lampką bezpieczeństwa. Niestety model nie ma żadnego oświetlenia przedniego, należy je dokupić oddzielnie i samodzielnie zamontować. Warto także doposażyć hulajnogę w dobrą pompkę z manometrem.

R

Zalety

• Ładna i mocna konstrukcja;
• Wygodny i bezpieczny podest;
• Tylny błotnik posiada dużą lampkę.
Q

Wady

• Niski zasięg.

Rama powstała z aluminium, dzięki czemu jest lekka i wytrzymała. Model może przejechać maksymalnie 15 kilometrów na jednym naładowaniu i rozwija prędkość do 22 kilometrów na godzinę. Hulajnoga jest w stanie podjechać na teren nachylony do 12%. Podest i uchwyty kierownicy są ogumowane i antypoślizgowe. Produkt nie ma wyświetlacza ani komputera pomiarowego.

Hulajnoga Elektryczna Rider Freak czarna 25 km/h

Kolejny model marki Rider wyposażony w silnik o mocy 250 watów i akumulator o pojemności 6 Ah. Hulajnoga jest czarna i można ją bardzo szybko złożyć lub rozłożyć. Urządzenie waży 8,5 kilograma i jest w stanie przewozić osoby ważące do 100 kilogramów. Na jednym pełnym naładowaniu baterii hulajnoga może przebyć 22 kilometry z prędkością do 25 kilometrów na godzinę.

Na kierownicy znajduje się mały komputer pomiarowy z podświetlanym ekranem LCD i trzema przyciskami do obsługi. Pokazuje on parametry dotyczące aktualnej jazdy oraz stanu naładowania baterii. Uchwyty kierownicy są długie i wyprofilowane. Ponadto ich specjalna, antypoślizgowa powierzchnia zapewnia wygodny i pewny chwyt. Oba koła mają ośmiocalową średnicę i są pompowane. Sprawdź nasz ranking hulajnóg z pompowanymi kołami.

R

Zalety

• Lekka;
• Wygodna kierownica;
• Może przebyć stosunkowo długi dystans.
Q

Wady

• Brak tylnego oświetlenia.

Na kołach znajdują się błotniki, jednak na żadnym z nich nie ma oświetlenia – hulajnogę wyposażono jedynie w przednie oświetlenie zlokalizowane pod kierownicą. Urządzenie może podjeżdżać na niewielkie wzniesienia (do 15% nachylenia terenu). Podest ma odpowiednią szerokość i antypoślizgową powierzchnię. Producent zaleca, żeby modelu nie stosowały dzieci poniżej 12. roku życia.

Dalej nie wiesz jaka będzie najlepsza hulajnoga elektryczna do 1000 zł? Nic straconego – sprawdź poniższe wskazówki!

Przygotowana powyżej analiza porównawcza pozwoliła nam sprawdzić czy możliwe jest wyposażenie się w hulajnogę elektryczną do 1000 zł zdolną do sprawnego i bezproblemowego działania przez lata. Jak widzimy, ciekawych ofert jest wiele i tak naprawdę tylko od nas zależy czy zdecydujemy się na opcję nieco wolniejszą, ale charakteryzującą się nieco mniejszą wagą, czy też postawimy na wytrzymałość. Jedno jest pewne – najlepsza hulajnoga elektryczna to taka, która spełni nasze wymagania i będzie idealnie pasować do naszych wymagań i oczekiwań.

Rzecz jasna przeglądając ranking hulajnóg elektrycznych do 1000 zł należy mieć na względzie fakt, że każdy z kupujących będzie musiał pójść na pewne kompromisy. Jeśli nie opcja trwała, to szybka. Jak nie szybka, to o bardzo dużym zasięgu. Dlatego priorytety każdego z nas są najistotniejsze. Jeśli jednak planujemy zakup produktu idealnego, to zawsze warto sprawdzić jaka jest prędkość maksymalna danej hulajnogi.

Oprócz tego, zachęcamy wszystkich do uwzględnienia w poszukiwaniach nośności, bo to ma niebagatelny wpływ na wytrzymałość. Komfort podróżowania, a więc i lekkość sprzętu też będzie ważna. Choć w rankingu hulajnóg elektrycznych do 1000 zł pojawiły się wyłącznie produkty z górnej części dostępnego budżetu, to nie zaszkodzi też sprawdzić i porównać konkretne modele do taniej hulajnogi elektrycznej i sprawdzić jakie różnice i ulepszenia na nas czekają. Ciekawych informacji udzieli nam także poniższy artykuł: https://galaktyczny.pl/2020/08/04/hulajnoga-elektryczna-jaka-kupic-na-co-zwrocic-uwage/

Moc i prędkość bardzo istotna

Jeśli zamierzamy poruszać się jednośladem elektrycznym po mieście i szybko docierać w docelowe miejsca, to przyda nam się sprzęt z wysoką prędkością maksymalną. Hulajnogi elektryczne, w zależności od budżetu, gwarantować nam mogą prędkość na poziomie od 15 do nawet i 35 km/h.

W budżecie do 1000 złotych możemy z powodzeniem szukać opcji oferujących nawet do 25 km/h, co jest i tak wystarczające w poruszaniu się po, tak naprawdę, praktycznie wszędzie. Musimy przy tym pamiętać, że zgodnie z ostatnimi zmianami w prawie, maksymalna dozwolona prędkość hulajnogi elektrycznej to 20 km/h.

Hulajnoga elektryczna SKYMASTER Neptoone

hulajnoga elektryczna opinie

Hulajnoga elektryczna RiDER FREAK 8 cali

hulajnoga elektryczna do 1000 zł

Dalej, warto sprawdzić baterię i dystans na jednym ładowaniu

Kolejnym kryterium wpływającym na atrakcyjność danej hulajnogi o zasilaniu elektrycznym jest dystans, jaki będziemy w stanie pokonać przy jednym ładowaniu. Warto tutaj dodać, że ostateczny kilometraż, jaki uda nam się uzyskać na jednej baterii zależy od wielu czynników – począwszy od baterii, przez czynniki środowiskowe, a skończywszy na samym użytkowniku.

Oczywistym jest, że użytkownik ważący 50-60 kg będzie w stanie przejechać dalej na tym samym urządzeniu co osoba o ciężarze wynoszącym 120 kg. Ponadto, częste strome podjazdy czy użytkowanie w temperaturze niższej też ma znaczący wpływ na ostateczny zasięg.

Warto jednak pamiętać, że pomimo wszystkich tych zmiennych deklaracje producenta na coś są i jeśli dany sprzęt ma gwarantować 25 km zasięgu, to w cenie określonego budżetu jest to jak najbardziej atrakcyjne rozwiązanie.

W poszukiwaniach uwzględnijmy również komfort podróżowania

Kolejną rzeczą wyróżniającą klasyczną hulajnogę od tej elektrycznej jest waga. Cięższa jest, rzecz jasna, wersja elektryczna. Choć hulajnoga trójkołowa też sporo waży. Jednym z powodów wysokiej wagi elektryka jest bateria, która swoje waży. Oprócz tego, stosuje się też nieco mocniejsze stopy lub po prostu są one o wiele grubsze w celu uzyskania satysfakcjonującej trwałości.

To wszystko sprawia, że produkt idealny to taki, który wyposażono w amortyzator redukujący drgania, a tych przy jeździe ciężkim pojazdem może być wiele. Ponadto, odpowiednia amortyzacja pozwala zredukować wibracje, co też poprawia komfort jazdy.

Nie mniej istotną rolę w komforcie jazdy odegrają udogodnienia. Może to być, na przykład, czytelny wyświetlacz z ogromną ilością dodatkowych informacji ułatwiających nam użytkowanie sprzętu czy też oświetlenie bądź stopka.

LEKKA HULAJNOGA ELEKTRYCZNA SKŁADANA 250W

hulajnoga elektryczna ranking

Hulajnoga elektryczna MOBIUS gaz deck

hulajnoga elektryczna ranking do 1000 zł

Sprawdźmy też możliwości transportowe

Dalej, warto też przyjrzeć się kwestiom związanym z transportem takiej hulajnogi. Nie zawsze istnieje możliwość trzymania takiej hulajnogi w miejscu łatwo dostępnym. A co za tym idzie, niekiedy istotne będzie przeniesienie urządzenia na piętro czy też zniesienie do piwnicy. A to oznacza, że lepiej wybrać sprzęt lekki, który dodatkowo pozwala nam na złożenie w celu łatwiejszego transportu.

W transporcie bardzo przydatne będzie też zakupienie sprzętu ze specjalnym uchwytem ułatwiającym nam przenoszenie czy też z blokadą, która powstrzyma hulajnogę przed przypadkowym rozłożeniem. To wszystko sprawi, że wybrany przez nas produkt będzie o wiele mobilniejszy niż konkurencja.

Hulajnoga elektryczna opinie i cena

Choć tania hulajnoga elektryczna może być dla wielu bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem, to nie zawsze kierowanie się niskimi kosztami jest rozwiązaniem właściwym. Prawdę powiedziawszy, rzadko kiedy kupując sprzęt tańszy czy też pochodzący z niepewnej dystrybucji lub rzadko spotykanego producenta mamy szansę na utrzymanie modelu w prawidłowym stanie nawet w wypadku małej i z pozoru skomplikowanej awarii.

Dlatego warto uwzględnić w naszych poszukiwaniach nie tylko cenę, ale to co w niej otrzymujemy. Chodzi o parametry hulajnogi, o maksymalne osiągi, o dostęp do serwisu i do części zamiennych czy też o funkcjonalność i komfort. Ponadto, lepszy zasięg też będzie bardzo ważny, a także inne dodatkowe funkcjonalności.

Rzecz jasna warto też mieć na uwadze oceny innych. Jeśli wielu użytkowników pochwali dany model i zagwarantuje nam to, że nawet w przypadku intensywnego wysiłku i częstego użytkowania nic nie ulegnie uszkodzeniu, to będziemy mieć dodatkowe zapewnienie trwałości i sprawności.

Najlepsza hulajnoga elektryczna do 1000 zł – podsumowanie rankingu 2024

Hulajnoga Elektryczna Składana Hamulce 25km/h 250W to dzisiejszy zwycięzca rankingu z kilku powodów. Przede wszystkim oferowana hulajnoga wyposażona jest w mocny silnik, który gwarantuje wysoką prędkość maksymalną. Ponadto, łatwość w składaniu i prosta konstrukcja sprawia, że produkt nie sprawi problemów nawet po wieloletnim użytkowaniu.

Jeśli jednak wolimy opcję z większym zasięgiem bądź też oferującą nieco większą nośność, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby właśnie taki produkt znaleźć. Rzecz jasna musimy pamiętać o tym, że na rynku dostępnych jest wiele różnych produktów i musimy najpierw upewnić się, że sprzęt gwarantuje nam wystarczającą moc i prędkość poruszania, a przy tym jest bezpieczny, lekki, i łatwy w transporcie.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Hulajnoga elektryczna do 1000 zł - jaką wybrać?
Average rating:  
 0 reviews