Szybkie poruszanie się po mieście, a przy tym dbanie o ekologie to z pewnością najważniejsze kryteria, jakie większość młodych ludzi ma w dzisiejszym czasie. Jeśli mieszkamy w dużej miejscowości i częste korki skutecznie utrudniają nam poruszanie się z jednego punktu do drugiego, to nadzwyczaj dobrym rozwiązaniem okazać się może wysoce wydajna i bezawaryjna hulajnoga elektryczna do 1500 zł.

Taki budżet pozwoli na wybranie urządzenia charakteryzującego się nadzwyczaj dobrymi parametrami i bardzo dużą prędkością maksymalną. To, natomiast, oznacza bardzo krótki czas podróży i wysoki komfort. Jeśli zatem nie potrzebujemy auta do transportu dużych przedmiotów, a przy tym potrzebujemy bardzo szybkiego rozwiązania, które z prędkością porównywalną, a nawet większą niż klasyczny rower, pozwoli nam przemieścić się z punktu A do punktu B, to w takim razie świetnie trafiliśmy. Jeżeli jednak jesteś początkujący możesz zacząć od czegoś mniej zaawansowanego – dobra będzie również hulajnoga elektryczna do 500 zł.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Hulajnoga KUGOO S1

9.9

Tania


 

Hulajnoga OIO

9.8

Droga


 

Hulajnoga Xiaomi Mi

9.7

Tania


 

Hulajnoga Fiat 500

9.6

Tania


 

Hulajnoga Motus Scooty

9.5

Droga


 

Niestety, najlepsza hulajnoga elektryczna to dla wielu kwestia bardzo trudna i też niełatwa. Dla jednego liczyć się będzie przede wszystkim duża prędkość, innemu zależeć będzie na niskiej wadze, a jeszcze inny uzna, że wysokie opinie hulajnogi elektrycznej to klucz do idealnego rozwiązania. Po części każda z tej grupy osób ma rację. Aby więc pomóc każdemu z was znaleźć rozwiązanie idealne, stworzyliśmy ranking hulajnóg elektrycznych do 1500 zł. W analizie porównawczej pojawiło się bardzo wiele ciekawych propozycji, które z uwagi na różnice przypadną do gustu różnym klientom.

Hulajnoga Elektryczna KUGOO S1 350W CZARNA 30 km/h

najlepsza hulajnoga elektryczna do 1500 zł

Hulajnoga elektryczna Kugoo ma najlepsze parametry spośród wszystkich hulajnóg przedstawionych w rankingu 2024. Model S1 waży 11 kilogramów i rozwija prędkość do 30 kilometrów na godzinę. Maksymalne obciążenie produktu wynosi 120 kilogramów. Hulajnoga jest składana, co ma duże znaczenie przy transportowaniu oraz przechowywaniu. Na jednym naładowaniu akumulatora urządzenie jest w stanie przejechać dystans do 30 kilometrów.

Złożona hulajnoga mieści się do bagażnika i mierzy 95 centymetrów długości, 34 centymetry wysokości i 18,5 centymetra szerokości. Model dobrze sobie radzi na nierównym terenie, jest w stanie pokonać nachylenia do 15 stopni. Regulowaną kierownicę można dostosować na trzech wysokościach – 930, 1070 i 1160 milimetrów. Moc silnika urządzenia wynosi 350 watów.

R

Zalety

• Profilowane uchwyty;
• Bardzo wysoka jakość wykonania;
• Lekka.
Q

Wady

• Gorzej jeździ na mokrej nawierzchni.

Produkt jest czarny, jedynie rura teleskopowa, na której osadzono kierownicę, ma szary kolor. Mocne koła mają rozmiar 8,5 cala. Hulajnogę wyposażono w pełny system amortyzacji, dlatego jazda jest nie tylko przyjemna, ale i bezpieczna. Na obydwu kołach są błotniki, dodatkowo na tylnym znajduje się czerwony odblask. Na kierownicy umieszczono wyświetlacz, który pokazuje aktualną prędkość i tempo.

Hulajnoga Elektryczna 32km/h 350W dwa amortyzatory

hulajnoga elektryczna ranking

Hulajnoga OiO to dobre urządzenie elektryczne wyposażone w silnik o mocy 350 watów. Model jest w stanie przejechać do 25 kilometrów na jednym naładowaniu i rozwija prędkość do maksymalnie 32 kilometrów na godzinę. Hulajnoga ma trzy tryby prędkości, które ustawia się jednym guzikiem zlokalizowanym na panelu sterowania, na kierownicy. Kierownica ma trzystopniową regulację wysokości – 930, 1070 oraz 1160 milimetrów.

Hulajnoga waży 11 kilogramów i można ją złożyć; po złożeniu jej wymiary to 96 centymetrów długości, 21 centymetrów szerokości i 33 centymetry wysokości. Maksymalne obciążenie wynosi 120 kilogramów. Urządzenie posiada akumulator o pojemności 6,6 Ah. W zestawie jest pasująca ładowarka. Produkt wyposażono w dwa antypoślizgowe 8,5-calowe koła i niezawodny system amortyzacji wstrząsów. Produkt jest w stanie podjechać bez problemu na wzniesienie o nachyleni 15 stopni.

R

Zalety

• Wysoka prędkość;
• Duża odległość jazdy;
• Dobrze radzi sobie na nierównym terenie.
Q

Wady

• Stosunkowo wąskie koła.

Dostępne tryby pozwalają na jazdę z prędkością 15, 25 lub 32 kilometrów na godzinę. Model jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym. Wyświetlacz LCD pokazuje aktualnie wybrany tryb, prędkość i czas jazdy, moc silnika oraz napięcie. Z przodu jest biały reflektor, z tyłu czerwona lampka bezpieczeństwa.

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S 25 km/h

ranking hulajnogi elektryczne do 1500 zł

Model Mi Scooter 1S marki Xiaomi posiada silnik o mocy 300 watów i rozwija prędkość do 25 kilometrów na godzinę. Maksymalna dopuszczalna waga użytkownika wynosi 100 kilogramów. Samo urządzenie waży 12,5 kilograma i jest w stanie przejechać do 30 kilometrów na jednym naładowaniu. Zestaw zawiera dedykowaną ładowarkę Xiaomi, a proces ładowania zajmuje około pięciu godzin.

Hulajnoga została estetycznie wykonana. Ma czarną, matową obudowę i oryginalny kształt kierownicy. Deskę wyłożono wysokiej jakości antypoślizgowym materiałem, tak samo jak uchwyty na kierownicy. Również antypoślizgowe są 8,5-calowe koła z błotnikami. Na tylnym błotniku jest czerwona lampka, a po bokach, na tylnym kole umieszczono pomarańczowe odblaski. Kierownicę hulajnogi można złożyć.

R

Zalety

• Atrakcyjny wygląd;
• Wykonana z dbałością o szczegóły;
• Solidna bateria.
Q

Wady

• Brak możliwości ustawienia jasności wyświetlacza.

Model ma bardzo ładny, dyskretny wyświetlacz LCD z przednim reflektorem. Ponadto obok niego przytwierdzono dzwonek, aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo użytkownika na trasie. Urządzenie wyposażono w technologię Bluetooth, dzięki czemu można je sparować ze smartfonem i zyskać dostęp do specjalnej aplikacji. Hulajnoga posiada nowoczesny system odzyskiwania energii, polegający na tym, że energia wykorzystana do hamowania jest konwertowana na energię elektryczną, zamiast na cieplną, a to wydłuża czas pracy akumulatora.

Hulajnoga Elektryczna Fiat 500 F85K 350 PL 25km/h

hulajnoga elektryczna do 1500 zł

Hulajnoga znanej marki Fiat to elegancki model w czarnym kolorze. Urządzenie ma silnik o mocy 350 watów oraz akumulator o pojemności 7500 mAh. Pozwala to na przejechanie około 20 kilometrów na jednym naładowaniu i rozwinięciu prędkości do 25 kilometrów na godzinę. Hulajnoga może udźwignąć do 140 kilogramów, a sama waży około 14 kilogramów.

Aluminiowa obudowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i atmosferyczne. Czarna farba nie odpryskuje i pełni również rolę ochronną. Ze względu na bezpieczeństwo akumulatora, nie należy przechowywać produktu w temperaturach poniżej 0 stopni Celsjusza. Producent zaleca ładować baterię około 8 godzin, ale jednocześnie zastrzega, że w przypadku kompletnego rozładowania może być niezbędne przeprowadzenie całodobowego ładowania.

R

Zalety

• Elegancki design;
• Duży udźwig;
• Mocny silnik.
Q

Wady

• Stosunkowo ciężka.

Deska, koła i uchwyty kierownicy są antypoślizgowe. Na kierownicy znajduje się wyświetlacz LCD, na którym użytkownik może sprawdzić parametry dotyczące aktualnej jazdy, a są to prędkość, czas, przebyty dystans oraz poziom naładowania akumulatora. Kierownica jest składana. Na kołach zastosowano błotniki; na tylnym jest czerwona lampka. Główny reflektor przytwierdzono do kierownicy.

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 LITE 350W

Scooty 10 Lite to hulajnoga elektryczna marki Motus. Urządzenie waży 12 kilogramów i ma dwa 10-calowe koła. Moc silnika wynosi 350 watów. Hulajnoga może jechać w trzech trybach prędkości, na najwyższym osiąga prędkość do 25 kilometrów na godzinę. Na naładowanym akumulatorze model przejeżdża do 30 kilometrów. Ładowanie trwa około 3-4 godziny.

Maksymalny udźwig urządzenia to 120 kilogramów. Hulajnoga może podjeżdżać pod górki, których kąt nachylenia nie przekracza 15 stopni. Na kierownicy jest nieduży wyświetlacz LCD pokazujący parametry związane ze stanem akumulatora i aktualną jazdą. Bateria ma 7800 mAh pojemności i może się szybciej rozładowywać w niskich temperaturach. Na każdym kole znajduje się mocny błotnik, a na tylnym dodatkowo umieszczono czerwoną lampkę bezpieczeństwa.

R

Zalety

• Składana nóżka;
• Duże koła;
• Pojemny akumulator.
Q

Wady

• Model nie został skalibrowany przez producenta.

Hulajnoga jest czarna, jedynie rura łącząca kierownicę z deską ma szary kolor. Koła i deska są antypoślizgowe, tak samo jak uchwyty na dłonie. Kierownicę można złożyć do przechowywania albo transportu w ręku, czy samochodzie. Dodatkowym atutem jest składana podpórka, która gwarantuje możliwość stabilnego odstawienia hulajnogi w każdym miejscu.

Dalej nie wiesz jaka będzie najlepsza hulajnoga elektryczna do 1500 zł? Sprawdź poniższe zestawienie!

Możliwość szybkiego poruszania się po mieście w sposób ekologiczny i ekonomiczny to niezwykle ważna kwestia dla wielu. W dzisiejszych czasach przejazd przez centrum samochodem to udręka z uwagi na ogromne korki. Na szczęście poruszanie się jednośladem elektrycznym, który przy okazji gwarantuje nam wysoki poziom kompaktowości i łatwości w transporcie będzie alternatywą idealną dla wielu osób.

Dlatego tak ważne jest aby wybrać najlepszą hulajnogę elektryczną, jaką rynek może nam obecnie zaoferować. Aby jednak to zrobić, bardzo ważne jest uwzględnienie wielu różnych parametrów. Bo tylko one pozwolą na bezproblemowe i bezawaryjne użytkowanie sprzętu w sposób komfortowy i wydajny. Dlatego kluczowe będzie sprawdzenie wielu różnych parametrów, w tym prędkości maksymalnej, jaką hulajnoga jest w stanie osiągnąć.

Poza tym uwzględnić należy też dystans, jaki możemy pokonać na jednym ładowaniu, a także nośność sprzętu. Rzecz jasna bardzo ważną rzeczą jest też upewnienie się, że produkt jest bezawaryjny, a także gwarantuje wystarczająco duży udźwig do bezpiecznego poruszania się osób nieco cięższych. Oprócz poniższego poradnika czy też rankingu hulajnóg elektrycznych warto też zapoznać się z tym artykułem: https://www.domnaglowie.pl/na-co-zwrocic-uwage-kupujac-hulajnoge-elektryczna/

Prędkość hulajnogi istotna

Jedną z istotniejszych rzeczy dla prawie każdego przyszłego użytkownika hulajnog zasilanych energią elektryczną jest prędkość, z jaką efektywnie możemy się poruszać, a także maksymalna prędkość oferowana przez jednoślad. Choć ostatnie przepisy dokładnie określają maksymalną prędkość, z jaką można się poruszać daną hulajnogą, to warto mieć zapas mocy na sytuacje kryzysowe.

Dlatego wartość minimalna, jaką powinniśmy się interesować, to 25 km/h. Jeśli taką hulajnoga ma prędkość maksymalną, to będzie ona wystarczająca do podstawowego poruszania się po mieście. Jednakże, bez mniejszych problemów znajdziemy na rynku hulajnogi z prędkością wynoszącą nawet i 30 km/h czy też więcej.

Hulajnoga Elektryczna 32km/h 350W

hulajnoga elektryczna ranking

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 LITE 350W

najlepsza hulajnoga elektryczna do 1500 zł

Równie ważny jest dystans na jednym ładowaniu

Kolejnym parametrem wskazującym jednoznacznie, że mamy do czynienia z produktem atrakcyjnym i odpowiednio skonstruowanym jest zasięg. Baterie w hulajnogach elektrycznych mogą mieć pojemność 5 Ah, ale też są i takie, które gwarantują nawet i 10 Ah pojemności. Rzecz jasna, im bateria jest większa, tym przełoży się to na większy zasięg.

Wiąże się to, rzecz jasna, z większą wagą, ale jeśli za dodatkowy kilogram będziemy w stanie pojechać nawet i 10 km więcej, to jest to z pewnością kompromis, na jaki większość z zainteresowanych użytkowników będzie w stanie pójść.

Na ostateczny zasięg hulajnogi wpływ ma nie tylko pojemność, ale też i konstrukcja całego sprzętu i wydajność motoru. Co więcej, istnieją też inne czynniki, które nie są już związane z jakością wykonania i mogą znacząco wydłużyć, ale też i skrócić dystans pokonywany na jednym ładowaniu. Dobrym przykładem jest waga użytkownika czy też teren, po którym będziemy się poruszać. Jednymi z najlepszych hulajnóg są mocne hulajnogi elektryczne do 200 kg. Taki sprzęt udźwignie każdego.

Pamiętajmy też o nośności

Następną istotną rzeczą podczas szukania produktu idealnego jest nośność. Jak wiemy, urządzenia te mogą być wykonane tak, aby były jak najlżejsze, przez co transportowanie ich nie jest tak utrudnione. Jednakże, nie możemy też pozwolić, aby produkt okazał się zbyt kruchy do naszych preferencji i naszej wagi. Jeśli, na przykład, ważymy 85-95 kg, to powinniśmy pomyśleć o produkcie o zwiększonej wytrzymałości.

Nawet jeśli deklarowana przez producenta nośność wynosi 100 kg, to jest to zazwyczaj wartość graniczna. Dlatego w celu uniknięcia problemu związanego z nadmiernym zużywaniem się kół, łożysk, czy też amortyzatorów bądź też ryzykiem zniszczenia hulajnogi pod wpływem naszego ciężaru, zachęcamy do szukania produktów o maksymalnej wadze użytkownika wynoszącej nie mniej niż 120 kg, a dla najbardziej wymagających zainteresowanych 140 kg.

Bezawaryjność też kluczowa

Kolejnym istotnym parametrem wskazującym na to czy produkt sprawdzi się idealnie w naszych rękach jest, rzecz jasna, wytrzymałość i bezawaryjność. Nośność, o której wspomnieliśmy powyżej, to jeden z kluczowych elementów wskazujących czy produkt poradzi sobie z dużym ciężarem czy też nie.

Hulajnoga Elektryczna Fiat 500 F85K 350 PL 25km/h

hulajnoga elektryczna do 1500 zł

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S 25 km/h

ranking hulajnogi elektryczne do 1500 zł

Dlatego istnieje o wiele większe prawdopodobieństwo, że sprzęt o maksymalnej dopuszczalnej wadze użytkownika na poziomie 150 kg będzie trwalszym rozwiązaniem niż opcja o podobnych parametrach, ale o nośności wynoszącej 100 kg.

Ponadto, warto też sprawdzić okres ochronny. Standardowo to 2 lata. Jeśli jakiś producent jest w stanie wyposażyć nas w produkt z przedłużoną gwarancją, to też dobrze świadczy o pewności twórców odnośnie trwałości i bezawaryjności danej hulajnogi elektrycznej.

Podsumowanie – teraz wiesz jaka hulajnoga elektryczna do 1500 zł będzie najlepsza!

Każdy ma inne oczekiwania wobec hulajnóg zasilanych elektrycznie. Dla jednego liczy się zakup produktu taniego i budżetowego, dla innego użytkownika o wiele ważniejsza okaże się maksymalna prędkość czy też możliwość przejechania nawet i 50 km na jednym ładowaniu. Musimy sprawdzić wszystkie te kwestie zanim podejmiemy ostateczną decyzję.

Trudno jest jednak wybrać produkt idealny. Dlatego postanowiliśmy dziś przygotować dla wszystkich zainteresowanych powyższe zestawienie. Jednym z najciekawszych jest jednak dzisiejszy numer jeden, a mianowicie Hulajnoga Elektryczna KUGOO S1 350W CZARNA 30 km/h. Produkt charakteryzuje się wysoką prędkością maksymalną, a także odpowiednią nośnością i sporą mocą. Ponadto, wysokie opinie hulajnogi elektrycznej sprawiają, że to jedna z najciekawszych propozycji na rynku. Polecamy również zapoznać się z rankingiem hulajnóg elektrycznych do 1000 zł.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Najlepsza hulajnoga elektryczna do 1500 zł
Average rating:  
 0 reviews