Poruszanie się hulajnogą elektryczną nie tylko znacząco ułatwia podróżowanie z miejsca na miejsca. Dla innych bardzo ważna jest tu ekologia i ekonomia, lecz to też jeden z najlepszych prezentów, na jakie rodzic może wpaść. Elektrycznie napędzana hulajnoga elektryczna do 500 zł gwarantuje bezpieczną prędkość maksymalną, a przy tym jest dostosowana do wymogów najmłodszych. Jak więc upewnić się, że wybrany przez nas produkt będzie działał w sposób właściwy?

Na rynku w roku 2024 jest całkiem duża konkurencja, jeśli chodzi o wykonanie, funkcjonalność, a także szybkość czy wydajność hulajnóg elektrycznych za 500 zł. Zadania nie ułatwia fakt, że musimy tak naprawdę skupić się nie tylko na parametrach poszczególnych modeli, ale też na wielkości, wadze i wielu innych atrybutach, których dotąd nie braliśmy w ogólę pod uwage. Jak więc mieć gwarancję, że w kwocie 500 złotych wybierzemy najlepszą hulajnogę elektryczną? Odpowiedzią na to pytanie będzie poniższe zestawienie.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Hulajnoga z siedziskiem

9.9

Tania

Hulajnoga Rebel

9.8

Tania


 

MOVINO EASY GO

9.7

Tania


 

Hulajnoga SPOKEY ELFIE

9.6

Tania

Hulajnoga Monorim L1

9.5

Tania

Hulajnoga SKYMASTER SPEEDY

9.5

Tania

W rankingu hulajnóg elektrycznych nasi eksperci zwrócili przede wszystkim uwagę na odpowiednie dostosowanie sprzętu do użytkowników, a w bardzo wielu sytuacjach będą to osoby nieletnie. Ponadto, pojawiły się też opcje bardziej kompaktowe, ale też i przeznaczone dla osób dorosłych. Istotne było jednak uwzględnienie mocy i prędkości, a także zasięgu i opinii innych użytkowników.

HULAJNOGA ELEKTRYCZNA SKŁADANA Z SIEDZISKIEM

najlepsza hulajnoga elektryczna

Hulajnoga marki Gordon to wygodny model wyposażony w siodełko. Urządzenie rozwija prędkość do 12 kilometrów na godzinę dzięki silnikowi o mocy 120 watów. Maksymalny udźwig produktu wynosi 70 kilogramów, a sama hulajnoga waży 9 kilogramów. Pomimo siodełka można ją złożyć do transportu. Siedzisko ma regulowaną wysokość i jest miękkie, obleczone materiałem syntetycznym podobnym do skóry.

Model jest dostępny w dwóch kolorach – czarnym i różowym. Przy tylnym kole znajduje się rozkładana nóżka umożliwiająca pionowe odstawienie urządzenia w każdym miejscu. Wysokość kierownicy też można dostosować do wzrostu użytkownika. Uchwyty posiadają gumowe antypoślizgowe nakładki z ogranicznikami, które zapobiegają zsuwaniu się dłoni. Na jednej rękojeść jest ręczny hamulec.

R

Zalety

• Stosunkowo duży udźwig;
• Siodełko;
• Mocny silnik.
Q

Wady

• Brak oświetlenia.

Podest ma żłobioną, antypoślizgową powierzchnię z tworzywa. Koła są niewielkie, ale mocne i dobrze radzą sobie na płaskim terenie, nie ślizgają się. Do pełnego naładowania baterii potrzeba od 6 do 8 godzin w zależności od poziomu rozładowania akumulatora. Dedykowana ładowarka znajduje się w zestawie z hulajnogą. Model nie posiada oświetlenia, dlatego warto dokupić je oddzielnie i zamocować przed pierwszą jazdą.

Hulajnoga elektryczna dla dzieci 12km/h 50kg Rebel

hulajnoga elektryczna dla dzieci

Model Rebel marki Fun Wheels jest przeznaczony dla dzieci, ponieważ jego maksymalny udźwig wynosi 50 kilogramów. Samo urządzenie waży 4,5 kilograma i jest w stanie pokonać dystans do 6 kilometrów na jednym naładowaniu akumulatora. Moc silnika wynosi 100 watów, a pojemność baterii litowo-jonowej to 2 amperogodziny. Hulajnoga pracuje prawidłowo w temperaturze otoczenia od -10 do +45 stopni Celsjusza.

Produkt jest dostępny w czterech kolorach – białym, czarnym, różowym i turkusowym. Wszystkie warianty kolorystyczne są matowe. Wysokość kierownicy jest regulowana. Na uwagę zasługuje wyjątkowo ładny podest z antypoślizgowym punktem uczącym, w którym miejscu należy trzymać stopę. Kierownica ma profilowane uchwyty z gumową nakładką. Na tylnym kole jest błotnik pełniący także funkcję hamulca.

R

Zalety

• Elegancki design;
• Ergonomiczny podest;
• Pracuje w dużym zakresie temperatur.
Q

Wady

• Krótkodystansowa.

Model rozwija prędkość do 12 kilometrów na godzinę. Hulajnoga ma 72 centymetry długości, 35 centymetrów szerokości oraz w zależności od ustawienia kierownicy od 64 do 84 centymetrów wysokości. Produkt jest składany – po złożeniu wysokość zmniejsza się do 23 centymetrów. Składane hulajnowgo podobnie jak składane rowery dzięki swojej funkcjonalności zdobywają coraz więcej zwolenników.

Hulajnoga elektryczna dla dzieci MOVINO EASY GO

hulajnoga elektryczna tania

Easy Go marki Movino to elektryczna hulajnoga dla dzieci. Model ma różowy kolor i ledowe lampki w kołach, które się świecą podczas jazdy. Ich kolory to zielony i czerwony. Urządzenie ma szeroki przód – znajdują się tam dwa koła oraz jedno z tyłu.  Na tylnym kole jest hamulec. Produkt ma dwa tryby prędkości, pierwszy umożliwia jazdę z prędkością do 6 kilometrów na godzinę, a drugi do 10 kilometrów na godzinę.

Do pełnego naładowania baterii hulajnoga potrzebuje 240 minut. Model jest w stanie przejechać do 7 kilometrów z maksymalną prędkością. Jest to w pełni profesjonalna hulajnoga trójkołowa. Hulajnoga waży 3,6 kilograma i wyposażono ją w silnik o mocy 80 watów oraz baterię litowo-jonową o pojemności 2000 mAh. Maksymalne obciążenie wynosi 50 kilogramów. Wysokość kierownicy można regulować w zakresie od 61 do 76 centymetrów wysokości.

R

Zalety

• Świecące koła;
• Dwa koła z przodu;
• Lekka.
Q

Wady

• Krótki dystans.

Uchwyty kierownicy mają gumowe nakładki, które wyprofilowano zgodnie z anatomią i zastosowano na końcach ograniczniki zwiększające bezpieczeństwo. Model jest bardzo łatwy w obsłudze – posiada jeden duży przycisk z pokrywą, która uniemożliwia dziecku przełączanie funkcji.

HULAJNOGA ELEKTRYCZNA SPOKEY ELFIE

hulajnoga elektryczna ranking

Hulajnoga Elfie marki Spokey ma czarny kolor z niebieskimi wstawkami dekoracyjnymi. Wyposażono ją w silnik o mocy 120 watów oraz litowo-jonowy akumulator o pojemności 4500 mAh. Waga użytkownika nie może przekraczać 50 kilogramów, jest to zatem produkt skierowany do dzieci. Hulajnoga rozwija prędkość do 12 kilometrów na godzinę i może przebyć dystans do 8 kilometrów.

Wysokość kierownicy podlega regulacji w zakresie od 82 do 93 centymetrów, mierząc od podłoża. Model ma hamulec ręczny oraz rozkładaną nóżkę. Na uchwytach kierownicy znajdują się gumowe nakładki z ogranicznikami. Podest ma antypoślizgową powierzchnię z dodatkowymi nalepkami, które zwiększają przyczepność i uczą, gdzie powinny znajdować się stopy w trakcie jazdy na hulajnodze.

R

Zalety

• Podest wymuszający prawidłową postawę;
• Zabezpieczenie kabla hamulca;
• Rozkładana nóżka.
Q

Wady

• Stosunkowo ciężka.

Model waży 9 kilogramów, a jego wymiary to 75 centymetrów długości, 36 centymetrów szerokości i do 93 centymetrów wysokości (w zależności od ustawienia kierownicy). Produkt można złożyć, co ma znaczenie podczas transportu i przechowywania – zajmuje mniej miejsca i jest poręczny. Kabel hamulca posiada dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniem lub przecięciem.

Hulajnoga elektryczna dla dziecka Monorim L1

Model marki Monorim jest dostępny w trzech wariantach kolorystycznych – różowym, niebieskim i zielonym. Hulajnoga ma prosty, ale ładny design i jest przeznaczona dla dzieci. Urządzenie waży 5 kilogramów i posiada silnik o mocy maksymalnej 120 watów oraz baterię firmy LG, która potrzebuje dwóch godzin do pełnego naładowania. Producent zaleca, aby waga użytkownika nie przekraczała 25 kilogramów.

Model może jechać z prędkością do 12 kilometrów na godzinę i przebyć dystans do 8 kilometrów. Co istotne, urządzenie ma specjalne zabezpieczenie przed nagłym zwiększeniem prędkości i szarpnięciem – prędkość jest rozwijana stopniowo. Kierownicę można ustawić na trzech wysokościach – 85, 90 i 95 centymetrów. Model ma dwa pięciocalowe koła, na tylnym zlokalizowano hamulec nożny.

R

Zalety

• Ładny design;
• Stopniowe rozwijanie prędkości;
• Mocna bateria.
Q

Wady

• Bardzo wąskie koła.

Podest jest wyłożony antypoślizgową nakładką, która jest odporna na ścieranie. Na uchwytach kierownicy również znajdują się antypoślizgowe, profilowane nakładki. Hulajnoga może podjeżdżać na niewielkie wzniesienia, pod warunkiem, że są one gładkie – asfaltowe, betonowe, itp. Model można złożyć, aby zajmował mniej miejsca lub do transportu.

HULAJNOGA ELEKTRYCZNA SKYMASTER SPEEDY 250W

Model Skymaster marki Speedy powstał z dobrej jakości stopu aluminium i waży 8,5 kilograma. Jego maksymalny udźwig wynosi 100 kilogramów (sprawdź również hulajnogi elektryczne do 200 kg). Urządzenie posiada silnik o mocy 250 watów i akumulator o pojemności 28000 mAh. Produkt posiada oświetlenie przednie i tylne oraz wyróżnia się bardzo prostym wyglądem. Hulajnoga jest w całości czarna.

Do modelu dołączony jest mały komputer umiejscowiony z prawe strony kierownicy. Służy on do obsługi urządzenia i wyświetla parametry związane z jazdą, tj. czas, prędkość i przebyty dystans oraz stan naładowania baterii. Model ma składaną nóżkę i nożny hamulec na tylnym kole. Elektroniczny system zwalniania i przyspieszania łagodnie rozwija i zmniejsza prędkość, eliminując tym samym szarpnięcia.

R

Zalety

• Prędkościomierz;
• Oświetlenie z przodu i z tyłu;
• Duży udźwig.
Q

Wady

• Brak antypoślizgowego podestu. 

Koła mają po 5 cali średnicy i są antypoślizgowe, tak samo jak uchwyty kierownicy. Podest niestety nie posiada żadnej okładziny, ani naklejki, dlatego nie należy jeździć na hulajnodze w mokrym obuwiu, ponieważ może to grozić przypadkowym ześlizgnięciem się stopy. Model ma składaną kierownicę i rozwija prędkość do 28 kilometrów na godzinę.

Dalej nie wiesz jaka hulajnoga elektryczna do 500 zł będzie najwłaściwsza? Nic straconego! Sprawdź te porady i wybierz produkt idealny!

Każda z przedstawionych powyżej ofert charakteryzuje się ciekawymi parametrami i atrybutami. Co ciekawe, modele świetnie się prezentują i przypadną do gustu niejednego użytkownika. Jednakże, pomimo wskazania produktu najlepszego, to każda z wymienionych powyżej hulajnóg elektrycznych 500 zł będzie wystarczająco atrakcyjna, aby niejeden użytkownik się na dany model zdecydował. Jak jednak mieć pewność, że wybrany przez nas to ten idealny?

Czynników ostatecznie wpływających na jakość urządzenia jest bardzo dużo. Nie mowa tutaj tylko o prędkości, która jest obowiązkowym parametrem i im wyższa wartość tym lepiej dla naszych pociech (ale niekoniecznie dla nas). Oprócz tego, istotnych czynników wydaje się bardzo dużo i dlatego tak istotne jest wcześniejsze uzgodnienie która z opcji będzie najwłaściwsza. Aby to zrobić bardzo ważne jest przeprowadzenie szczegółowej analizy wszystkich parametrów.

A to oznacza przyjrzenie się sprawności danej hulajnogi, a także zweryfikowanie wydajności. Jak dobrze wiemy, nawet tanie hulajnogi elektryczne powinny być wykonane w sposób przemyślany – tak aby konstrukcja wspierała jak najdalsze podróżowanie w komforcie i spokoju. Dlatego nawet jeśli myślimy nad 500 zł hulajnogą elektryczną dla naszego dziecka, to powinniśmy przyjrzeć się tym parametrom. Ponadto, uwzględnienie udźwigu i sprawdzenie funkcji dodatkowych będzie z pewnością odpowiednie. Więcej informacji znajdziemy też tutaj: https://1rblog.pl/kupujesz-hulajnoge-elektryczna-na-co-zwrocic-uwage/

Na pierwszy ogień weźmy prędkość hulajnogi

Jeśli zamierzamy kupić sprzęt dla dziecka, to prędkość będzie jednym z najważniejszych kryteriów. Jeśli wybieramy hulajnogę dla siebie, sytuacja wygląda podobnie. W tak naprawdę każdym przypadku prędkość elektrycznie zasilanej hulajnogi odgrywa niezwykle ważne znaczenie z kilku powodów. Przede wszystkim szybsza jazda gwarantuje szybsze dotarcie do miejsca docelowego. Poza tym, wyższa prędkość to też i większa frajda, szczególnie dla dzieci.

Nie możemy też zapomnieć o tym, że urządzenie charakteryzujące się wysoką prędkością musi być wyposażone w silnik elektryczny o dużej mocy. A to może oznaczać, że w przypadku podróżowania z mniejszą mocą, bateria pozwoli na pokonywanie większych odległości. Sam silnik nie ulegnie zbyt szybkiemu zużyciu przez przegrzanie.

Hulajnoga elektryczna dla dzieci 12km/h 50kg Rebel

hulajnoga elektryczna dla dzieci

HULAJNOGA ELEKTRYCZNA SKYMASTER SPEEDY 250W

hulajnoga elektryczna opinie

Dalej, zwróćmy uwagę na udźwig

Następnym istotnym parametrem ważnym dla każdego – dla młodszych jak i starszych użytkowników jest maksymalny udźwig danej hulajnogi. W ten sposób możemy określić czy produkt przeznaczono do użytku wyłącznie dla juniorów czy jest to opcja bardziej wszechstronna. Nośność wskaże nam też czy dany produkt charakteryzuje się trwałością czy też nie.

Dla dzieci nośność na poziomie 50 kg będzie z pewnością wystarczająca. No chyba, że naszym zadaniem jest kupno hulajnogi dla nieco starszej pociechy. Wtedy o wiele lepszym wyborem będzie zdecydowanie się na hulajnogę uniwersalną, bo wtedy nośność wynosi nie mniej niż 100 kg, co w przypadku budżetowej hulajnogi elektrycznej jest wartością pożądaną.

Rzecz jasna istotną rolę odegra kompaktowość

Nieważne czy decydujemy się na produkt dla naszego dziecka czy dla nas samych, budżetowe hulajnogi z elektrycznym napędem powinny oferować nam też niską wagę i małe rozmiary. To właśnie dzięki temu ich transport z, na przykład, mieszkania na ulicę czy też ze strychu przed dom będzie ułatwiony i prostszy.

Niska waga pomoże też dzieciom i osobom bez odpowiedniej tężyzny fizycznej samemu obsługiwać hulajnogę bez proszenia się o pomoc osoby silniejsze. Warto przy tym zauważyć, że atrakcyjność podniesiona zostanie przez możliwość złożenia hulajnogi, co jeszcze bardziej ułatwi możliwość przenoszenia czy też późniejszego magazynowania sprzętu.

Hulajnoga elektryczna dla dziecka Monorim L1

hulajnoga elektryczna 500 zł

HULAJNOGA ELEKTRYCZNA SPOKEY ELFIE

hulajnoga elektryczna ranking

Hulajnoga elektryczna opinie

Nadzwyczaj ważną rolę odegrają pozytywne wypowiedzi innych użytkowników. Nie musimy się w ten sposób martwić o to, że kupimy przysłowiowego kota w worku. Jeśli więc oceny są bardzo wysokie, a dużo uwag pochodzących od zweryfikowanych użytkowników jest pozytywna, to mamy wtedy do czynienia z produktem rekomendowanym przez wiele niezależnych źródeł.

Rzecz jasna opinie hulajnóg elektrycznych są bardzo subiektywne, przez co nieraz zaburzą nasz pogląd dotyczący danego modelu. Jeśli jednak negatywne wypowiedzi są pojedyncze, a większość osób wychwala poszczególne aspekty sprzętu, to zdecydowanie lepiej posłuchać tych komentarzy pozytywnych. Inaczej będzie sytuacja wyglądać w przypadku produktu, który pomimo świetnych wypowiedzi ma też powtarzające się kwestie problematyczne według użytkowników. Wśród opini często spotkamy się z komentarzami na temat ceny. Wymienione opcje do 500 zł są całkiem dobre, ale dla bardzieh wymagających polecamy hulajnogi elektryczne do 1000 zł.

Podsumowanie – teraz wiesz jaka hulajnoga elektryczna za 500 zł będzie najwłaściwsza!

Zwycięzcą dzisiejszego rankingu został bez wątpienia jeden z najciekawszych modeli dostępnych na rynku w 2024 roku. HULAJNOGA ELEKTRYCZNA SKŁADANA Z SIEDZISKIEM to idealna opcja dla dziecka, bo oprócz możliwości podróżowania na jednośladzie w sposób tradycyjny, otrzymujemy też siedzisko w przypadku, kiedy dziecko się zmęczy. Co prawda nie ma możliwości złożenia hulajnogi, ale niska waga rekompensuje tę niedogodność.

Jeśli jednak wolimy opcję składaną bądź oferującą większą prędkość czy też nośność dostosowaną do bardziej wszechstronnego użytkowania, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać właśnie jedną z takich opcji. Należy przy tym pamiętać, że każdy produkt powinien oferować nam odpowiednie funkcjonalności i parametry, w tym rzecz jasna wyżej wspomnianą nośność, dużą prędkość, a także komfort jazdy i kompaktowość. Z uwagi na to warto przyjżeć się również opcja z pompowanymi kołami. Hulajnoga z pompowanymi kołami to komfort jazdy w czystej postaci.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Funkcjonalna hulajnoga elektryczna do 500 zł
Average rating:  
 0 reviews