Bieganie to niewątpliwie jeden z najlepszych i najprostszych sposobów na zrzucenie paru kilogramów. To też wysoce efektywny rodzaj aktywności, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę wiele innych popularnych sposobów na poprawę swojej tężyzny fizycznej i spędzanie wolnego czasu. Jeśli dodatkowo pragniemy uprawiać sport w domu, to przed nami stoi wybór pomiędzy orbitrekiem, rowerem stacjonarnym, a także bieżnią. I to właśnie ta ostatnia propozycja jest najwydajniejsza.

Jednakże, wraz z wysoką skutecznością musimy liczyć się z tym, że najlepsza bieżnia Hertz czy innego popularnego producenta będzie nadzwyczaj kosztowna. Dlatego bardzo ważne jest pamiętać o tym i wybrać produkt dostosowany do naszych wymagań, aby choć trochę ograniczyć potencjalne koszty. Jak jednak mieć gwarancję, że wybierzemy najlepszą bieżnię Hertz?

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Hertz Electra

9.9

Tania


 

Hertz Speed

9.8

Drogie


 

Hertz Cerrus

9.7

Średnia


 

Hertz Vario

9.6

Drogie


 

Aby pomóc każdemu zainteresowanemu w znalezieniu najlepszej opcji, postanowiliśmy przygotować dla was dzisiejszą listę. W rankingu bieżni Hertz uwzględniliśmy najpopularniejsze modele. Eksperci mieli na uwadze istotne kwestie wpływające nie tylko na efektywność urządzenia i możliwości regulacyjne, ale też i wytrzymałość czy odporność. Rzecz jasna warte uwzględnienia były też opinie bieżni Hertz, maksymalna prędkość posuwu taśmy czy też funkcjonalność.

Bardzo dobra bieżnia Hertz Electra

bieżnia Hertz ranking

Model Hertz Electra to wysokiej jakości urządzenie w atrakcyjnej cenie. Bieżnię wyposażono w silnik o mocy 1,5 konia mechanicznego, który cechuje się cichą i niezawodną pracą. Model ma ergonomiczną konstrukcję ze specjalnym masażerem i przyrządem do ćwiczenia mięśni brzucha. System amortyzacji składa się z ośmiu punktów rozmieszczonych symetrycznie po obu stronach pasa, co zapewnia bezpieczeństwo podczas biegu.

Duża konsoleta zawiera dwa uchwyty na bidon i małe przedmioty oraz podstawkę na tablet. Panel sterowania składa się z podświetlanego wyświetlacza LCD z przyciskami. Jest on łatwy w obsłudze i dobrze opisany. Bieżnia dokonuje pomiaru pulsu za pośrednictwem sensorów umieszczonych na bocznych uchwytach lub klipsa, którego można podłączyć do palca lub ucha.

Model składa się do pozycji pionowej, a jego maksymalny udźwig wynosi 130 kilogramów. Istnieje możliwość zmiany kąta nachylenia w trzystopniowej skali. Bieżnia waży 54 kilogramy, a jej wymiary to 127 centymetrów wysokości, 160 centymetrów długości i 69 centymetrów szerokości. Do komputera wgrano dziewięć programów treningowych, a maksymalna prędkość biegu wynosi 12 kilometrów na godzinę.

R

Zalety

• Masażer i przyrząd do brzuszków;
• Przejrzysty panel sterowania;
• Kompaktowa.
Q

Wady

• Manualna regulacja kąta nachylenia.

Bieżnia Hertz Speed

najlepsza bieżnia Hertz

Bieżnia Hertz Speed to najlepszy model dla profesjonalistów, ponieważ pozwala na bieganie z prędkością do 22 kilometrów na godzinę. Urządzenie wyposażono w silnik o mocy 3 koni mechanicznych i aż 99 programów treningowych, w tym interwałowy, spalający tłuszcz oraz szybkiego chodu. Maksymalny udźwig to 150 kilogramów. Ergonomiczna konstrukcja zawiera osiem punktów amortyzacyjnych dla pełnego bezpieczeństwa i ochrony układu kostno-stawowego.

Automatyczna regulacja kąta nachylenia pozwala na uzyskanie symulacji różnorodnego terenu oraz na swobodną zmianę poziomu trudności treningu. Jest to bieżnia składana, której konstrukcja ma wygodny i szybki system składania do pionu. Obszerna konsoleta z dużym wyświetlaczem i wieloma funkcjami mierzy i pokazuje przebyty dystans, ilość spalonych kalorii, czas treningu, puls użytkownika oraz wybrany program. Do pomiaru pulsu służą sensory dotykowe wbudowane w uchwyty i klips na elastycznym kablu.

R

Zalety

• Bardzo duża prędkość;
• Bezawaryjny silnik;
• Automatyczna regulacja kąta nachylenia.
Q

Wady

• Zajmuje dużo miejsca.

W bieżni są zintegrowane głośniki, z którymi można się połączyć za pośrednictwem kabla USB lub mini Jack. W panelu sterowania umieszczono otwory, przez które wydobywa się powietrze chłodzące użytkownika i zwiększające tym samym komfort biegu. Bieżnia waży 90 kilogramów, a jej wymiary to 139 centymetrów wysokości, 189 centymetrów długości oraz 82 centymetry szerokości.

Hertz Cerrus też zasługuje na uznanie z uwagi na swój udźwig i ogromną wszechstronność 

dobra bieżnia Hertz

Model Hertz Cerrus również cechuje się udźwigiem do 150 kilogramów. Urządzenie waży 65 kilogramów i mierzy 133 centymetry wysokości, 167 centymetrów długości i 73 centymetry szerokości po rozłożeniu – bieżnię można złożyć do pionu, a proces składania i rozkładania jest łatwy i nie wymaga użycia siły. Produkt posiada bezawaryjny silnik o mocy 2,5 koni mechanicznych.

Model pozwala na rozwinięcie prędkości do 18 kilometrów na godzinę oraz na automatyczną zmianę kąta nachylenia w dziewiętnasto stopniowej skali. Urządzenie ma 25 programów treningowych, które pozwalają urozmaicić trening i polepszać kondycję. Konsoleta zawiera panel sterowania z niewielkim, ale podświetlanym ekranem oraz dwa uchwyty na napoje. Niewątpliwą zaletę stanowi fakt, że silnik bardzo cicho pracuje nawet na najwyższych obrotach.

R

Zalety

• Łatwy montaż;
• Mocny silnik;
• Zaawansowany system amortyzacji.
Q

Wady

• Mały wyświetlacz.

Na wyświetlaczu pokazywane są dane dotyczące treningu, czyli dystans, czas, prędkość, spalone kalorie, puls oraz wybrany program. Puls można mierzyć, trzymając boczne uchwyty lub podpinając do ucha specjalny klips. Bieżnia posiada głośniki, oraz zaawansowany system amortyzacji. Model jest bardzo stabilny i wyposażono go w wysokiej jakości antypoślizgowy pas.

Hertz Vario to kolejna ciekawa opcja warta rozważenia 

bieżnia Hertz opinie

Hertz Vario posiada silnik o mocy 2,5 koni mechanicznych, który cechuje się cichą pracą. Model umożliwia symulację biegu pod górę dzięki systemowi regulacji kąta nachylenia w dwudziestu poziomach. Urządzenie ma aż dziesięciopunktowy system amortyzacji – punkty zostały rozłożone symetrycznie po obu stronach pasa i zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu. Antypoślizgowy pas biegowy odporny na ścieranie gwarantuje optymalną przyczepność.

Bieżnia posiada przejrzysty panel sterowania z wyświetlaczem LCD i wygodnymi uchwytami – model ma nie tylko uchwyty boczne, ale także równoległe do użytkownika z wbudowanymi sensorami mierzącymi puls. Produkt pozwala na bieganie z prędkością do 20 kilometrów na godzinę, dlatego jest dobrym wyborem dla zaawansowanych użytkowników. Urządzenie można złożyć do pozycji pionowej.

R

Zalety

• Dziesięciopunktowy system amortyzacji;
• Ergonomiczne uchwyty;
• Dwudziesto stopniowa regulacja kąta nachylenia.
Q

Wady

• Brak uchwytu na tablet.

Bieżnia waży 85 kilogramów. Jej wymiary po rozłożeniu to 142 centymetry wysokości, 181 centymetrów długości i niecałe 90 centymetrów szerokości. Po bokach konsolety są dwa uchwyty na napoje, ale niestety ten model nie ma uchwytu na tablet lub telefon. Urządzenie ma ciekawy design – jest czarne i posiada niebieskie paski przy pasie biegowym. W zestawie znajduje się smar do pasa.

Jeśli żadna z powyższych opcji nie przykuła twojej uwagi, to zawsze pozostaje możliwość znalezienia własnego produktu idealnego!

Jeśli zapoznaliście się z powyższą analizą porównawczą, to bardzo dobrze wiecie które opcje od marki Hertz są dobre dla profesjonalistów, a które lepiej sprawdzą się u osób pragnących większego komfortu bądź po prostu budżetowego rozwiązania. Każdy z nas ma inne oczekiwania, tak więc trudno wskazać sprzęt idealny. A bieżnie mogą być wykorzystywane jako zwykły dodatek treningowy bądź jako główny punkt ćwiczeń aerobowych.

Z uwagi na to, że dla jednego wystarczy opcja tania i bez żadnych komfortowych rozwiązań, a drugiemu przyda się każda funkcjonalność, w jaką producenci wyposażają swoje bieżnie, określenie rozwiązania idealnego jest bardzo trudne. Dlatego najlepszym sposobem na sprawdzenie czy dany sprzęt będzie dla nas idealny to, po prostu, zapoznanie się z poradami i wskazówkami, a następnie wykorzystanie ich we własnym celu.

Dlatego przed wyborem konkretnego urządzenia warto sprawdzić jaką oferuje moc i czy przekłada się to na szybki posuw taśmy czy też nie. Ponadto, pamiętajmy też o amortyzacji, w jaką bieżnie powinny być wyposażone, a także o regulacji prędkości i innych funkcjach dodatkowych. Co więcej, opinie bieżni Hertz lub też cena znajdująca się w naszych “widełkach” będzie równie kluczowa w wyborze produktu sprawdzonego o wysokim poziomie atrakcyjności. Więcej informacji udzielić nam może poniższy artykuł: http://webska.me/jaka-bieznie-kupic-do-domu-i-na-co-zwrocic-uwage-przy-zakupie-biezni/

Prędkość bieżni to sprawa kluczowa

Dla każdego użytkownika najważniejszą kwestią szukając produktu idealnego powinna być prędkość poruszania się taśmy. Dobra bieżnia to taka, która gwarantuje przynajmniej 14 km/h, dzięki czemu produkt nada się do zwykłego spaceru, szybkiego marszu, a także truchtu lub biegu. Rzecz jasna dla bardziej wymagających osób, które będą zainteresowane ćwiczeniem interwałów, propozycja z maksymalną prędkością na poziomie 20 km/h będzie o wiele lepsza.

Zawsze lepiej jest dopłacić do opcji z większą maksymalną prędkością, bo tak naprawdę nigdy nie wiemy czy za rok nie będziemy chcieli z niej skorzystać. Aby więc cieszyć się ze sprawdzonego produktu, który poradzi sobie idealnie w każdej sytuacji, warto zostawić sobie otwartą furtkę. Co więcej, wysoka moc i prędkość maksymalna to też znak, że produkt jest w stanie osiągnąć o wiele lepsze wyniki, a więc przy niższych obrotach nie będzie ryzyka przegrzania, a więc i uszkodzenia produktu.

Hertz Cerrus

dobra bieżnia Hertz

Podobnie jak i odpowiednia nośność

Następną rzeczą, jaką należy uwzględnić w naszych poszukiwaniach, jest nośność. To tak naprawdę najlepszy wskaźnik wytrzymałości i trwałości produktu. Im maksymalna waga użytkownika jest większa, tym lepiej dla nas samych i dla przyszłej pracy i trwałości sprzętu. Zwiększa to szansę na bezawaryjne użytkowanie urządzenia przez wiele lat.

Minimalna nośność, jaką powinniśmy uwzględnić w naszych poszukiwaniach, to 120 kg w przypadku pewności, że z bieżni będą korzystać wyłącznie osoby o wadze nieprzekraczającym 110 kg. Podawane przez producenta deklarację oznaczają maksymalne obciążenie, które nie sprzyja wieloletniemu bezproblemowemu działaniu.

Dlatego lepiej dmuchać na zimne i nie zbliżać się do podawanej przez firmę wartości. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest po prostu wybranie nośności na poziomie 150 kg, co jest równoznaczne z bardzo dobrym przygotowaniem sprzętu przez producenta. Poodobne parametry oferuje nam producent Urbogym – produkty tego producenta znajdziesz pod linkiem: https://poranaruch.pl/bieznie-urbogym-opinie-ranking/

Rzecz jasna nie zapominajmy o funkcjonalności

Niezmiennie ważną rzeczą w przypadku bieżni jest też uwzględnienie funkcji dodatkowych, dzięki którym użytkowanie sprzętu jest o wiele przyjemniejsze i bardziej komfortowe. Rzecz jasna amortyzacja powinna być dostosowana do naszych ćwiczeń. W ten sposób zmniejszamy ryzyko kontuzji z uwagi na zmniejszone siły oddziałujące na nasze stawy.

Ponadto funkcje dodatkowe to, na przykład, wyświetlacz z ogromną liczbą informacji dotyczących treningu czy też ustawienie pochylenia. Ta opcja sprawdzi się świetnie, kiedy chcemy wprowadzić urozmaicenia do ćwiczeń i symulować podbiegi. Warto też pamiętać o akcesoriach w postaci uchwytu na tablet lub telefon czy też wejścia USB lub AUX.

Bieżnie Hertz – podsumowanie rankingu 2024

Wysokie opinie Bieżni Hertz mogą sprawić, że wpadnie nam oko model, o którym wcześniej nie myśleliśmy. Jeśli dodatkowo upewnimy się, że prędkość posuwu taśmy, a także możliwości regulacyjne, udogodnienia dodatkowe, poziom komfortu, a także wytrzymałość są na odpowiednim poziomie, to z pewnością można dany model uznać za rozwiązanie atrakcyjne i warte rozważenia.

Jeśli jednak nie interesują nas własne poszukiwania bądź po prostu o wiele lepiej poczujemy się kupując opcję rekomendowaną przez ekspertów, to warto przemyśleć zakup dzisiejszego zwycięzcy rankingu. Hertz Electra to numer jeden z uwagi na wystarczającą prędkość maksymalną i adekwatną liczbę programów treningowych. Zaletą tej opcji jest jej stosunkowo niska waga i kompaktowe rozmiary, a także nośność na poziomie bardzo wysokim uwzględniając cenę za tę opcję.

Powiązane posty

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jakie bieżnie Hertz do domu będą najlepsze
Average rating:  
 0 reviews